تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند ساعت ۲۲:۵۸ بازدید: 991      نظرات: 0      کد مطلب: 14393
انتقاد شهروندان از تخلف برخی قنادی‌ها در مهاباد

ستاد کرونا ضمن برخورد با متخلفان، تعطیلی قنادی‌ها را تا اطلاع ثانوی اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، تخلف تعدادی از قنادی‌ها مبنی بر تهیه و فروش شیرینی انتقاد شهروندان را درپی داشت، ستاد کرونای مهاباد ضمن برخورد با آنها تعطیلی تمامی قنادی‌ها و خشکبار را تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد در پاسخ به انتقاد برخی شهروندان اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد کرونای شهرستان مهاباد به برخی قنادی‌ها اجازه فعالیت مشروط داده شده بود تا تنها اقدام بفروش خشکبار و آجیل نماید، اما برخلاف مصوبات ستاد برخی قنادی‌های شهر اقدام به فروش شیرینی کرده بودند و همین امر ضمن مغایر بودن با مصوبات ستاد کرونا انتقاد برخی شهروندان را هم درپی داشت.

وی افزود: بر اساس تصمیم ستاد کرونای شهرستان مهاباد ضمن برخورد با قنادی‌های متخلف و تعطیلی آنها مقرر شد تا کلیه واحدهای صنفی اعم از بازارچه‌ها، پاساژها، قنادی ها، آجیلی‌ها، پوشاک فروشی‌ها، قلیانسراها و ... از مورخه 29 اسفندماه لغایت 14 فروردین‌ماه حق هیچگونه فعالیتی نداشته و فقط واحدهای صنفی که نیاز ضروری همشهریان عزیز را تأمین میکنند مانند خواروبار فروشان، لبنیاتی ها، سوپرمارکت‌ها، پروتئینی‌ها، نانوایی ها حق فعالیت دارند.

جهین تصریح کرد: با متصدیان واحدهای صنفی که مصوبات ستاد مبارزه با ویروس کرونا را رعایت ننمایند مطابق قانون برخورد خواهد شد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد