تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۷ اسفند ساعت ۲۳:۰ بازدید: 386      نظرات: 0      کد مطلب: 14388

کوهنوردان مهابادی هزینه‌های مراسمات نوروز امسال را به بیمارستان موقت اهدا می‌کنند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، کوهنوردان مهاباد در پیامی ضمن تقدیر از تلاش‌های مجاهدان سلامت در مقابله با کرونا اعلام کردند هزینه های برپایی مراسمات نوروزی امسال را به به بیمارستان موقت اهدا می‌کنند.
متن پیام بدین شرح است:  
 
متاسفانه علی‌رغم توصیه‌ها و درخواستهای تلاشگران جامعه مدنی مبنی بر، خودداری از برگزاری مراسم چهارشنبه سوری و رعایت قرنطینه خانگی و خارج نشدن از منزل، درست زمانی که در اوج بحران همه‌گیری کرونا هستیم امروز شاهد اوج بی توجهی به هشدارها بودیم. زمانی که صدها تلاشگر جامعه مدنی از سلامتی خود و خانواده خود مایه گذاشته و شب و روز در تلاش تهیه مواد و وسایل گندزدایی و کنترل رفت و آمدها بوده ‌اند و دهها تن انسان با مسئولیت  همت گمارده تلاش بی‌وقفه‌ای را  جهت تاسیس بیمارستان موقت کرونا آغاز نموده‌اند که خوشبختانه شاهد جمع آوری کمکهای مالی چشمگیری بوده‌ایم. امروز عده‌ای بی‌مسئولیت هزاران تومان پول هزینه هوا کردن ترقه کرده‌اند(بجای کمک به تجهیز این بیمارستان) و متاسفانه به هیچ توصیه‌ای توجه نکرده‌اند که دل تلاشگران سلامت جامعه را به درد می‌آورد. 
اعضای جامعه کوه‌نوردی مهاباد ضمن ابراز نگرانی از عدم توجه  تعداد زیادی از همشهریان به توصیه های ایمنی بر خود واجب می‌داند بار دیگر تکرار نماید که خود و خانواده‌های کوه‌نوردان تمام توصیه‌های ایمنی این بحران را مد نظر داشته از برگزاری مراسم نوروزی نیز چشم پوشی نموده هزینه های آنرا به تجهیز بیمارستان موقت کرونا تقدیم می‌نمایند.
هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی مهاباد و کلیه گروههای کوه‌نوردی تحت پوشش
انجمن کوه‌نوردان مهاباد
باشگاه کوه‌نوردی اوراز مهاباد
باشگاه کوه‌نوردی آراز مهاباد
باشگاه کوه‌نوردی هلگورد مهاباد  27 اسفند 98ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد