تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۴ اسفند ساعت ۱۶:۲۰ بازدید: 882      نظرات: 0      کد مطلب: 14358

دستگیری سارقان خانه‌باغ‌ها در بوکان


 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی بوکان گفت: سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار خانه‌باغ‌های این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درپی وقوع چندین فقره سرقت از خانه‌باغ‌های اطراف شهر بوکان و نارضایتی شهروندان از این موضوع، شناسایی و دستگیری عوامل این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی توانستند مخفیگاه این سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کنند.
حیدری  با بیان اینکه اعضای این شبکه سه نفر بودند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۱۸ فقره سرقت اقلام و وسایل خانه‌باغ‌های این شهرستان اعتراف کردند.
وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شهرستان شدند، اظهار داشت: از این افراد به ارزش ۲ میلیارد ریال اقلام سرقتی کشف شد که به صاحبان آنها بازگردانده خواهد شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در ادامه از کشف بیش از ۱۳ هزار جفت دستکش طبی در این شهرستان خبر داد و گفت: به دنبال تشکیل ستاد مقابله با گرانفروشی و احتکار در این شهرستان، تیم‌های عملیاتی پلیس از یک دستگاه خودرو سواری پراید موفق شدند این تعداد دستکش لاتکس خارجی را کشف و ضبط کنند.
سرهنگ حیدری افزود: با انجام اقدامات پلیسی مشخص شد، این فرد با سواستفاده از شرایط موجود جامعه و فشار روانی ایجاد شده در سطح شهر، مقادیر قابل توجهی از این نوع دستکش را در منزل انبار کرده و با هدف عرضه آن با قیمت چند برابر به داروخانه‌ها و افراد متقاضی در خارج از این شهرستان کند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد