تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۲:۱۰ بازدید: 1162      نظرات: 0      کد مطلب: 14326
شب پرکار آتش‌نشانان مهاباد

اطفای حریق 2 آتش سوزی و ضدعفونی معابر شهر


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان مهاباد از اطفای حریق 2 حادثه آتش‌سوزی و ضدعفونی بخشی از معابر شهر خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: حادثه اول در کوی آزادگان روی داد و در آن آتش سوزی یک واحد مسکونی با حضور به موقع نیروهای این سازمان اطفای حریق شد.

وی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است افزود: این حادثه تلفاتی دربر نداشته اما بخشی از وسایل و اثاثیه منزل طعمه حریق شد.

احمدی در ادامه اظهار کرد: حادثه دوم مربوط به آتش سوزی یک واحد تجاری در خیابان آش‌مام احمد بود که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی از انفجار کپسولهای گاز واکسیژن که در داخل مغازه بود جلوگیری به عمل آمد.

وی با بیان اینکه درب این مغازه بسته بوده افزود: نیروهای این سازمان با شکستن شیشه به مغازه ورود پیدا کرده و آتش را مهار کردند و محیط را ایمن سازی کردند.

احمدی اضافه کرد: این حادثه تلفات جانی دربر نداشت ولی مقدار زیادی از سبدهای پلاستیکی در آتش سوختند و خسارات مالی در پی داشت.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان مهاباد در ادامه از ضد عفونی و گندزدایی معابر شهر مهاباد در ساعات بامدادی خبر داد و گفت: در ادامه تلاش شبانه روزی همکاران سازمان آتش نشانی و خدمات شهری درراستای حفظ سلامت شهروندان ورفع آلودگی در روز نهم شستشو و ضد عفونی کردن معابر و خيابانهای سطح شهر انجام شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد