تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۱ اسفند ساعت ۱۱:۲۱ بازدید: 1385      نظرات: 3      کد مطلب: 14262

ضد عفونی کردن تاناکورای مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، عضو شورا و هیات امنای تاناکورای مهاباد از ضد عفونی کردن این مجتمع خبر داد.
علی زرد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کورنا افزایش ضریب ایمنی مجتمع تاناکورا شب گذشته با همکاری شهرداری  مهاباد مجتمع تجاری تاناکورا با استفاده از تجهیزات ویژه ضدعفونی شده است.
وی ضمن تقدیر از مسوولان برای این کار افزود: تاکنون هیچ مورد مشکوکی از نشانه‌های بیماری کرونا در بین افراد در این مجتمع دیده نشده است.
زرد تصریح کرد: ضد عفونی کردن مجتمع یکی از اقدامات مناسب برای جلوگیری از هرگونه شیوع بیماری است و امیدواریم این اقدام ادامه داشته باشد.
عضو شورا و هیات امنای تاناکورای مهاباد در پایان با بیان اینکه برای جلوگیری از هرگونه شیوع موارد مشکوک به مسوولان گزارش می‌شود اظهار کرد: شایعات در خصوص ویروس کرونا مورد تایید نیست و اخبار موثق در این خصوص به خبرگزاری‌های رسمی اعلام می شود.
به گزارش هاژه، از شب گذشته عملیات ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر به منظور پیشگیری از شیوع کرونا توسط شهرداری مهاباد شروع شده است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

گلاله احمدزاده ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
ضمن تشکر از اقدامات پیشگیرانه درجهت شیوع ویروس کرونا از شهرداری خواهشمندیم مکان ها ومرکز خریدهایی که از شهرهای دیگری که کرونا در انجا مثبت اعلام شده برای خرید به این مکانها می ایند نیز جهت ضد عفونی اقدام کنند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۱۲/۱۱
ماندو نبن او زحمت کیشانه‌.واقعا کاریکی جوان وبه جی بو..
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۱۲/۱۱
تاناکورا باید تعطیل بشه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد