تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۲۲:۲۰ بازدید: 730      نظرات: 0      کد مطلب: 14191

افتتاح 2 طرح تولیدی و خدماتی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در پنجمین روز از دهه مبارک فجر کارگاه تولیدی پوشاک بیمارستانی و ساختمان دهیاری روستای خانگی افتتاح و به بهره برداری رسید.
محمد جهین رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد در آیین افتتاح کارگاه تولیدی لباس بیمارستانی رحیمی اظهار کرد: این کارگاه با سرمایه گذاری 250 میلیون  تومان برای 21 نفر بصورت مستقیم ایجاد شغل کرده است.
وی با بیان اینکه افراد شاغل در این کارگاه بانوان سرپرست خانوار هستند افزود: محصولات این کارگاه تولیدی به اقلیم کوردستان نیز صادر می‌شود و در صورت اجرای طرح توسعه آن که در دست اقدام است تعداد افراد شاغل در این کارگاه به 100 نفر خواهد رسید.
 
*افتتاح ساختمان دهیاری روستای خانگی مهاباد* 
ساختمان دهیاری روستای خانگی با حضور فرماندار مهاباد با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 
سلیمان پاکزاد بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهاباد در آیین افتتاح این طرح اظهار کرد: ساختمان دهیاری خانگی با اعتبار 200 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری در زمینی به مساحت 119 متر احداث شده است.
وی با بیان اینکه روستای خانگی به عنوان بزرگترین روستای شهرستان مهاباد بیش از 6 هزار نفر جمعیت دارد افزود: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبقه اول این ساختمان نیز به کتابخانه عمومی تبدیل خواهد شد.
 
به گزارش هاژه، در دهه فجر امسال 49 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتباری بالغ بر 61 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد