تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۲۱:۱۴ بازدید: 538      نظرات: 0      کد مطلب: 14188

برنامه‌های صداوسیمای مهاباد برای برگزاری انتخابات / افزایش مخاطبان نسبت به سال گذشته


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد ضمن تشریح برنامه‌های این مرکز برای برگزاری انتخابات از افزایش مخاطبان برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی مرکز مهاباد خبر داد.

بهرام قوی بنیه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه انتخابات این دوره از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است اظهار کرد: کمیته انتخابات صداوسیمای مرکز مهاباد از ماهها قبل برنامه‌های خود را در 3 بخش تبینی، تشریحی و فراخوان آغاز کرده که با پایان بخش تشریحی در 20 بهمن ماه، بخش فراخوان آن برای افزایش مشارکت‌های مردمی شروع خواهد شد.

وی افزود: اتفاق جدیدی که در نحوه پوشش انتخابات امسال روی می‌دهد، پوشش زنده و ارتباط تصویری در حین رأی‌گیری در شهر مهاباد و حتی در شهرهای اطراف است.

قوی بنیه تصریح کرد:  برنامه های بهارستان، کازیوه، رومال و شه‌و باش در حوزه سیما، روانگه به‌ره‌و هه‌لبژاردان، تولید مستند های فاخر و گزارشها و گفتگوهای ویژه درحوزه خبر، سه قطعه موسیقی جدید با موضوع انتخابات و تولید موشن گرافی، اینفوگرافی، پوستر, عکس و پویانمایی درحوزه فضای مجازی از مهمترین اقدامات صدا و سیمای مرکز مهاباد در این ایام است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد در ادامه با اشاره به موفقیت‌های این مرکز در جشنواره‌های مختلف اظهار کرد: طبق نظرسنجی که در شهرهای بوکان، اشنویه و نقده انجام شده، مخاطبین صداوسیمای مرکز مهاباد افزایش یافته است.

قوی بنیه در پایان افزود: در شهرستان اشنویه 64 درصد، بوکان 67 درصد، نقده 56 درصد از افرادی که در نظر سنجی شرکت کرده‌اند بیننده برنامه‌های این مرکز بوده‌ و برنامه‌های شه‌وباش و خاووخیزان جزو پر بیننده‌ترین برنامه‌های سیمای مرکز مهاباد بوده‌اند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد