تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۸:۲۴ بازدید: 2278      نظرات: 0      کد مطلب: 14184

مدیر کامیارانی در آتش خشم کارمندش سوخت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری کوردستان گفت: یک کارمند ناراضی این شرکت در شهرستان کامیاران ساعتی پیش با ریختن بنزین بر روی مدیر شرکت او را به آتش کشید.
ادریس شریفی  اظهار داشت: این کارمند صبح امروز با ظرف محتوی بنزین وارد اتاق مدیر شد و با پاشیدن بنزین به روی او که در نزدیکی بخاری ایستاده بود، باعث شعله ور شدن و سوختگی مدیر خود شد.
وی با بیان اینکه مدیر شرکت آبفای شهری کامیاران بلافاصله به بیمارستان این شهر انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفت، افزود: هم اکنون و با پیگیری های انجام شده از مرکز درمانی، حال مدیر مساعد و سوختگی اش سطحی است و جای نگرانی نیز وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان یادآور شد: گفته شده این مدیر چند بار بابت قصور در کار به کارمند خاطی تذکر داده که همین امر موجب عصبانیت او و گرفتن تصمیم برای انتقام از رییس با پاشیدن بنزین و آتش زدن او شده است.
شریفی اضافه کرد: این کارمند بعد از انجام این سوء قصد توسط پلیس بازداشت شده و تحقیقات برای بررسی دلایل کارش در حال انجام است.
مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کوردستان هم در این رابطه اعلام کرد: پس از تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ ماموران بلافاصله به محل اداره آب و فاضلاب کامیاران اعزام و اقدام به دستگیری کارمند خاطی کرده و برای رسیدگی‌های قانونی تحویل مراجع قضایی دادند.
براساس اعترافات اولیه این فرد در تحقیقات، مشاجره برای انتقال به مرکز شهرستان دلیل اقدام او در این کار و در نتیجه این مشاجرات لفظی، فرد مذکور اقدام به آتش زدن رییس اداره با ریختن بنزین به روی او می‌کند.
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد