تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۲۰ دي ساعت ۱۵:۱۷ بازدید: 1108      نظرات: 0      کد مطلب: 14118

جسد مرد میانسالی در ورودی شهر بیجار کشف شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی بیجار از کشف جسد مردی میانسال در ورودی این شهر از سمت همدان خبر داد و گفت: تحقیقات و آزمایشات پزشکی قانونی در مورد علت مرگ این مرد در دست انجام است.
سرهنگ محمدصادق پیروزی روز جمعه اظهار داشت: بر اساس گزارش و تماس مردمی شامگاه پنجشنبه با پلیس ۱۱۰ در خصوص کشف جسد مرد میانسالی در ورودی شهر بیجر، ماموران پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: جسد کشف شده مربوط به مردی حدود ۴۰ تا ۴۵  ساله است که پس از انجام مراحل قانونی برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد ضمن اینکه تحقیقات میدانی در خصوص هویت این فرد و محل زندگی او ادامه دارد.
فرمانده انتظامی بیجار افزود: پس از نمونه گیری های پزشکی و برخی اقدامات پلیسی، مجوز دفن این فرد صادر و صبح امروز جسد این مرد میانسال در باغ رضوان بیجار به خاک سپرده شد.
او یادآور شد: گمانه زنی ها و شایعاتی که در خصوص قتل این مرد در فضای مجازی و عمومی شهر وجود دارد بدون مدرک است و مورد تایید پلیس نیست البته در صورت اعلام نظر کارگاهان و پزشکی قانونی، علت مرگ به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.
شامگاه پنجشنبه جسد یک مرد میانسال در زیر یکدستگاه خودروی سواری سمند که متعلق به خودش بود در ورودی شهر بیجار از سمت همدان کشف شد.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد