تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۴ دي ساعت ۱۲:۲۲ بازدید: 7871      نظرات: 0      کد مطلب: 14107

دعوت از شهروندان برای نجات جان کومار 8 ساله


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کومار(کیوان) 8 ساله به بیماری صعب العلاج استئوسارکوم مبتلا شده و درمان وی به کمک شهروندان وابسته است.
کومار فرزند بزرگ یک خانواده از اقشار ضعیف است که در 2 ماه گذشته به بیماری استئوسارکوم مبتلا شده و برای دوره شیمی درمانی خود به 100 میلیون تومان نیاز دارد که خانواده از پرداخت هزینه‌ها عاجر مانده و از شهروندان خواسته‌اند با کمک به وی آنها را در درمان این کودک یاری دهند.
امیر حاجی پور پدر کومار در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدلیل اینکه به کارگری مشغول هستم توانایی پرداخت هزینه‌های پزشکی را نداشته و مبالغ جمع آوری شده توسط خیرین نیز برای صرف هزینه‌های جاری تهیه درمان و پزشکی صرف شده است.
وی افزود: تاکنون کمتر از 9 میلیون تومان توسط افراد خیر جمع آوری شده که متاسفانه بخشی بزرگی از آن بدلیل بالا بودن قیمت داروها صرف شده است.
پدر کومار تصریح کرد: اگرچه تحت پوشش بیمه روستایی قرار دارند اما برای تهیه داروها به وسیله بیمه با مشکل روبرو هستند و باید بصورت آزاد آنها را تهیه نمایند، همچنین پزشک معالج وی هزینه‌های دوره شیمی درمانی کومار را 100 میلیون تومان اعلام کرده است.
وی با بیان اینکه چندین بار برای فروش کلیه‌های خودم برای تأمین هزینه‌های درمانی کومار فکر کرده ام اما بدلیل اینکه با این‌کار توان کار کردن و سرپرستی خانواده را از دست خواهم داد منصرف شده‌ام و حال بدلیل ناتوانی مالی چاره‌ای جز درخواست از شهروندان برای کمک به کومار ندارم.
به گزارش هاژه، امیرحاجی پور ساکن یکی از روستاهای شهرستان ارومیه در منطقه " دول" است و دارای 2 فرزند به نام‌های کومار و دیاکو می‌باشد که فرزند بزرگ وی به بیماری سرطان مغز استخوان مبتلا شده و هزینه‌های درمانی وی بالغ بر 100 میلیون تومان می‌باشد.
مدارک پزشکی و مستندات وی مورد تایید هاژه قرار گرفته و شهروندان می‌توانند مابلغ خود را به  شماره کارت 6277601844986396 بنام امیر حاجی پور واریز نمایند.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد