تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ دي ساعت ۱۳:۱۲ بازدید: 760      نظرات: 1      کد مطلب: 14087
حضور 5 والیبالیست نوجوان مهابادی در تیم‌های سوپرلیگ

پشت خط زن مهابادی به راه‌یاب ملل مریوان پیوست


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، زانیار اشکوتی پشت خط زن نوجوان مهابادی با عقد قراردادی یکساله به تیم سوپر لیگی راه‌یاب ملل مریوان پیوست.
زانیار اشکوتی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با پیوستن 2 بازیکن مهابادی به تیم راه یاب ملل مریوان و اعلام نیاز باشگاه، به این تیم دعوت شده است.
وی افزود: با تایید  تست در باشگاه راه یاب ملل مریوان قرارداد خود را با این تیم نهایی کرده و درحال حاضر در اردوی تمریناتی این تیم بهمراه 2 بازیکن مهابادی حضور دارد.
اشکوتی در ادامه با اعلام رضایت از انتخاب خود و فراهم بودن امکانات در اردوی تمریناتی راه یاب ملل مریوان اظهار کرد: حضور وی در والیبال به علاقمندی پدرش به این رشته برمی‌گردد که بعدها زیر نظر ناصر بهجتی والیبال را بصورت حرفه‌ای شروع کرده و تا این اواخر زیر نظر هیئت والیبال مهاباد با مربیگری محمد ابراهیم‌نژاد خود را برای حضور جدی در رقابت‌ها آماده کرده است.
به گزارش هاژه، روز گذشته نیز آرش عثمانی در پست دریافت قدرتی، آروین حسنخالی در پست پاسور به تیم سوپر لیگی راه یاب ملل مریوان ملحق شده اند.
پارسا جان دیگر والیبالیست مهابادی نیز با عقد قراردادی یکساله به تیم سوپر لیگی شهرداری ارومیه ملحق شده و با محمد بربست دیگر والیبالیست مهابادی که آبان‌ماه سال‌جاری به تیم شهرداری ارومیه ملحق شد هم بازی شده است.
به گزارش هاژه،  بدنبال بروز مشکلات مالی، عدم اتفاق نظر مسوولان و مربیان، تیم والیبال مهاباد که در چند سال گذشته نتایج درخشانی هم کسب کرده بود از حضور در مسابقات دسته یک کشور انصراف داد. بازیکنان نوجوان این شهرستان نیز با عقد قرارداد هر یک به تیم‌های سوپر لیگی کشور ملحق شدند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

نیما ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
خیلی خوب

نظر خود را براي ما ارسال كنيد