تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر ساعت ۲۳:۱۲ بازدید: 458      نظرات: 0      کد مطلب: 14017

موسسه امید بخش مکریان و شبکه بهداشت مهاباد تفاهم‌نامه همکاری آموزشی و درمانی امضا کردند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، تفاهم نامه همکاری بین شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد و موسسه خیریه امید بخش مکریان مهاباد توسط دکتر امیر بهزاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد و حاج جلال وطمانی مدیرعامل موسسه انجمن خیریه امید بخش مکریان به امضا رسید.
جلال وطمانی در گفتگو با هاژه اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در خصوص همکاری‌های درمانی و آموزشی در زمینه‌های مختلف بهاشت، بازتوانی، توانمندسازی افراد جهت خودمراقبتی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در 4 بند منعقد شده است.
وی افزود: بند اول این تفاهم نامه مربوط به برگزاری برنامه‌های آموزشی توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان مهاباد  در زمینه خودمراقبتی برای خانوارهای تحت پوشش این موسسه است و بند دوم آن ارائه برنامه‌ها و دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت و درمان مطابق با استاندارد در برنامه های آموزشی است.
وطمانی تصریح کرد: بند سوم این تفاهم نامه مربوط به مساعدت و همکاری بیماران تحت پوشش این موسسه توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد و بند چهارم آن مربوط به فراهم کردن شرایط ازجمله سالن جلسات برای خانوارهای تحت پوشش جهت برخورداری از کلاس‌ها و ارائه برنامه های آموزشی  است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد