تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۰ تير ساعت ۰:۵ بازدید: 346      نظرات: 0      کد مطلب: 1227

سرمایه گذاری 15 میلیون یورویی آلمانی ها در دیواندره


به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی هاژه، نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی کارخانه ساخت قطعات بتونی ساختمانی با سرمایه گذاری 15 میلیون یورویی المانی ها و اشتغالزایی برای 300 نفر در دیواندره شروع به کار می کند.
سید مهدی فرشادان روز یکشنبه در جریان بازدید سرمایه گذاران المانی از زمین 10 هکتاری مورد نیاز برای اجرای این طرح در دیواندره افزود: سرمایه گذاری شرکت های آلمانی آثار مثبتی در توسعه کردستان دارد و مسئولان استانی و شهرستانی باید زمینه های لازم را برای سرمایه گذاری فراهم کنند.
او از فرماندار شهرستان دیواندره خواست در اسرع وقت مشکلات جزیی زمین را برطرف کند تا این سرمایه گذار بتواند به زودی زمین را تحویل بگیرد و طرح را شروع کند.
سرپرست گروه سرمایه گذار آلمانی نیز در این بازدید ضمن تشکر از نماینده مجلس و فرماندار شهرستان دیواندره از مسئولین به واسطه حمایت از سرمایه گذاران و همچنین واگذاری زمین مورد نظر قدردانی کرد.
او گفت: این گروه هلدینگ آلمانی، علاوه بر این طرح در طرح های دیگری نیز سرمایه گذاری خواهد کرد و علاوه بر نیازهای داخل کشور، نیازهای خارج از کشور را نیز تامین خواهد کرد.
فرماندار شهرستان دیواندره نیز در این نشست ضمن قدردانی از سید مهدی فرشادان نماینده مجلس و سرمایه گذاران آلمانی گفت: هرکسی برای سرمایه گذاری به شهرستان دیواندره مراجعه کند تمام دستگاه های خدمات رسان اماده کمک و تسهیل در امور اداری خواهند بود.
بهرام فاتحی افزود: دست سرمایه گذاران را می بوسم و امیدواریم بتوانیم با این سرمایه گذاری ها اقتصاد منطقه و شهرمان را رونق دهیم.

منبع: ایرنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد