تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۷ آذر ساعت ۱۹:۲۵ بازدید: 3183      نظرات: 2      کد مطلب: 2311

دستگیری سارق حرفه‌ای در مهاباد

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری سارق حرفه‌ای با 43 فقره سرقت در مهاباد خبر داد.


به گزارش هاژه به نقل از فارس سرهنگ فتاح بابانژاد امروز اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در مهاباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این موضوع با حساسیت ویژه‌ای مورد پیگیری قرار گرفت، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، تجزیه و تحلیل سرنخ‌های به دست آمده، تلاش‌های ماموران با این فرضیه که سرقت‌ها توسط سارق حرفه‌ای انجام شده است، قوت بیش‌تری گرفت.

فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه تمام این فرضیات صحت داشتند، ادامه داد: ماموران انتظامی این شهرستان موفق شدند متهم را مورد شناسایی قرار دهند.

این مسؤول اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با همکاری اداره اطلاعات جنایی با مراجعه به آلبوم تصاویر سارقان سابقه‌دار و گشت‌زنی‌های نامحسوس در تمام مناطق مختلف اقدام به شناسایی فرد کردند.

بابانژاد با بیان اینکه در این خصوص ابتدا مخفیگاه متهم مورد شناسایی قرار گرفت، اعلام کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات منسجم متهم مورد نظر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به 43 فقره سرقت محتویات خودرو و سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در شهرستان مهاباد اعتراف کرده است.

این مسؤول تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم، مقداری از اموال مسروقه به ارزش 300 میلیون ریال کشف و ضبط شده است و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی این شهرستان شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

صفري ۱۳۹۵/۹/۱۰
واقعا متشكريم از همه پرسنل نيروي انتظامي و علي الخصوص فرمانرهي محترم جناب سرهنك بابانزاد
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

ولی ۱۳۹۵/۹/۷
بارق الله نیروی انتطامی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد