تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۴ آذر ساعت ۲۱:۳۱ بازدید: 516      نظرات: 0      کد مطلب: 2303

پیروزی کاوه سلیمانی و جمال مدنی در دومین روز مسابقات جهانی موی تای 2016 روسیه


کاوه سلیمانی و جمال مدنی 2 رزمی کار سقزی در دومین روز رقابت های جهانی موی تای 2016 روسیه که در روز 3 آذرماه برگزار شد با شکست حریفانشان به جمع 4 نفربرتر راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مسابقات موی تای کاپ جهانی جهت کسب سهمیه مسابقات ورلدگیمز لهستان از روز سه شنبه 2 آذرماه با حضور ورزشکارانی از کشورهای مختلف در کازان روسیه آغاز شد.

در این رقابت ها 250 ورزشکار از 70 کشور جهان در بخش مردان و زنان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان به مبارزه خواهند پرداخت.

از سوی کادر فنی فدراسیون ورزش های رزمی، کاوه سلیمانی و جمال مدنی 2 موی تای کار سقزی به ترتیب در اوزان 67 و 57 کیلوگرم در ترکیب تیم ملی کشورمان قرار گرفتند و به این مسابقات جهانی اعزام شدند.

کاوه سلیمانی رزمی کار سقزی و دارنده نشان طلای مسابقات بازی های آسیایی ساحلی ویتنام در دومین دیدارخود مقابل حریفی از افغانستان رفت و با اقتدار به پیروزی رسید.

در ادامه این مسابقات جمال مدنی دیگر ورزشکارسقزی در اولین مبارزه به مصاف حریفی از کشور ازبکستان رفت و توانست با قدرت در راند اول حریفش را ناک اوت کند.

براساس این گزارش کاوه سلیمانی و جمال مدنی با پیروزی مقابل حریفانشان به جمع 4 نفر برتر راه یافتند.

این رقابت ها به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و در پایان نفرات اول هر وزن سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان ورلدگیمز لهستان را که در خرداد ماه سال 96 برگزار می شود، بدست خواهند آورد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد