تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر ساعت ۱۷:۳۸ بازدید: 343      نظرات: 0      کد مطلب: 13015

تکمیل 46 مدرسه مهاباد تا قبل از سال جدید / حذف بخاری نفتی از 105 مدرسه روستایی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد از تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن 134 کلاس درس تا قبل از شروع سال جدید خبر داد.
کامبیز شاوله در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درحال حاضر 134 کلاس درس در قالب 46 مدرسه درحال احداث در شهرستان مهاباد با پیشرفت فیزیکی 10 الی 95 درصد وجود دارد.
وی افزود: رییس سزمان نوسازی کشور دستور داده با تأمین اعتبار، تمامی پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی آنها 10 الی 95 دصد است در سال 98 قبل از آغاز سال جدید افتتاح و به بهره برداری برسند.
شاوله تصریح کرد: 240 کلاس درس جدید نیز در قالب 20 مدرسه با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی مصوب شده که در چند روز آینده توافق نامه‌های آنها نوشته خواهد شد و وارد مرحله اجرایی می‌شوند.
وی اضافه کرد: آسفالت حیاط 11 مدرسه نیز که هزینه هر یک از آنها 400 الی 700 میلیون تومان است از محل قیر رایگان تأمین اعتبار و مصالح شده و در چند روز آینده شروع می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در ادامه با اشاره به لزوم ایمن سازی مدارس از جمع آوری و حذف بخاری نفتی 105 مدرسه روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: بنا به دستور ویژه وزیر آموزش و پرورش تمامی این مدارس به سیستم گرمایشی نوین پکیج و رادیاتور تجهیز می‌شوند.
کامبیز شاوله افزود: دستور خوبی برای تجهیز مدارس این شهرستان به وسایل کمک آموزشی و میز و نیمکت جدید صادر شده که تا قبل از پایان سال‌جاری اجرایی می‌شود. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد