تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۳ آذر ساعت ۱۶:۵۸ بازدید: 764      نظرات: 0      کد مطلب: 2290

پیروزی مقتدرانه کاوه سلیمانی ورزشکار سقزی در مسابقات کاپ جهانی


کاوه سلیمانی ورزشکار سقزی و قهرمان موی تای جهان در مسابقات جهانی روسیه که در شهر کازان روسیه برگزار شد توانست با اقتدار در اولین مبارزه خود حریفش را شکست دهد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه به نقل از یاریزان، مسابقات موی تای  کاپ جهانی روسیه  جهت کسب سهمیه مسابقات ورلدگیمز لهستان با شرکت بیش از ۲۵۰ ورزشکار  از ۷۰ کشور جهان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در کازان روسیه در حال برگزاری است.

در این مسابقات در رده سنی بزرگسالان از ایران در وزن ۵۴ کیلوگرم حسین نصیری از ارومیه، ۵۷ کیلوگرم جمال مدنی از کردستان (سقز)، ۶۰ کیلوگرم مهردادصیادی از البرز، ۶۷ کیلوگرم  سید کاوه سلیمانی از کردستان (سقز) و در وزن ۷۵ کیلوگرم محمد قاعدی از تهران حضور دارند.

در اولین روز این رقابت ها  نماینده وزن منهای ۶۷ کیلوگرم جمهوری اسلامی ایران  کاوه سلیمانی کاپیتان تیم بزرگسالان در اولین رقابت  خود در مقابل کاریج فروکی از کشور ترکیه قرار گرفت و با اقتدار هر سه راند را از حریفش برد.

گفتنی است در ادامه این رقابت ها روز ۳ آذر ماه کاوه سلیمانی ورزشکار سقزی با حریفی از افغانستان مسابقه خواهد داد و جمال مدنی دیگر ورزشکار سقزی و نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم جمهوری اسلامی ایران به مصاف حریفی از ازبکستان خواهد رفت.

این رقابت ها به مدت یک هفته در کازان روسیه ادامه دارد و در پایان نفرات اول هر وزن سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان ورلدگیمز لهستان  را که در خرداد ماه سال ۹۶ برگزارمی شود را خواهد گرفت.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد