تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۶:۳۸ بازدید: 359      نظرات: 0      کد مطلب: 12993

کشف یک کیلوگرم هروئین از خودروی سواری / کاهش 32 درصدی سرقت در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف 1 کیلوگرم مواد مخدر نوع هروئین و کاهش 32 درصدی انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با هوشیاری و اقدام به موقع تیم‌های عملیاتی فرماندهی انتظامی شهرستان بوکان باند توزیع کننده موادمخدردرسطح شهرستان را از رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشتند.
وی با بیان اینکه سوداگران مرگ که قصد داشتند موادمخدر را درشهرستان توزیع نمایند، افزود: طی  یک عملیات غافلگیرانه تیمهای عملیاتی یک نفر قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری نیز توقیف گردید.
حیدری تصریح کرد: مقداریک کیلوگرم هروئین  از خودروی این قاچاقچی کشف و پرونده جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.
وی ضمن قدردانی ازهمراهی شهروندان فهیم و فرهیخته در مبارزه با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر گفت نیروی انتظامی به مبارزه بی امان باسوداگران مرگ ادامه خواهد داد.
فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از کاهش وقوع ۳۲  درصدی انواع سرقت در آبانماه و همچنین کاهش ۲۵ درصدی آن در ۱۰ روز اول آذرماه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد  و گفت: در کنترل و مهار سرقت ۱۷ نهاد و سازمان مسئول هستند که در این راستا همکاری سازمانهای مسئول ،همراهی مردم فهیم و فرهیخته بوکان وتلاش های شبانه روزی همکاران انتظامی کاملا مشهود و چشمگیر است.
سرهنگ حیدری با اشاره به چند فقره سرقت از مغازه‌های این شهر در چند روز گذشته افزود: در بررسی‌ها مشخص شده پایین بودن ضریب ایمنی مغازه‌ها یکی از دلایل سهولت سرقت بوده است.
وی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری سارقان در دستور جدی کار پلیس قرار دارد تصریح کرد: مغازه داران و کسبه برای افزایش ضریب ایمنی مغازه‌های خود می‌توانند از سیستم‌های ایمنی نوین استفاده نمایند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد