تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ آذر ساعت ۲۱:۱ بازدید: 525      نظرات: 0      کد مطلب: 12982

باند سارقین حرفه‌ای خودرو در بوکان متلاشی شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از انهدام باند سارقین حرفه‌ای خودرو و محتویان درون خودرو در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هازه اظهار کرد: بدنبال شکایت چند شهروند مبنی بر سرقت محتویات داخل خودرو مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار نیروهای انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات و بدست آوردن سرنخ‌هایی از محل فعالیت باند سارقین حرفه‌ای، مأموران این شهرستان در یک عملیات 5 نفر از اعضای این باند بهمراه یک مالخر را دستگیر کردند.
حیدری تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌ها به سرقت 2 دستگاه خودروی سواری پراید از شهرهای بوکان و نقده، 30 فقره سرقت محتویات و لوازم داخل خودرو در بوکان و 37 فقره سرقت باطری و ECU در استان زنجان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی بوکان در ادامه با اشاره به اینکه سارقان سرقت‌هایی هم از استان های کوردستان و آذربایجان‌شرقی داشته‌اند اظهار کرد: با هماهنگی مرجع قضایی تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
سرهنگ حیدری افزود: ارزش لوازم  و کالاهای کشف شده بیش از  120 میلیون تومان برآورد گردیده که با هماهنگی قضایی به مالباختگان تحویل داده خواهد شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در پایان به شهروندان توصیه کرد برای افزایش امنیت بیشتر خودروهای خود را به سیستم‌های ایمنی( دزگیر) و یا قفل پدال تجهیز کرده و از قرار دادن وسایل با ارزش در خودرو و پارک کردن در مکان‌های تاریک و فاقد دوربین مدار بسته خودداری نمایند.
عکس شاخص تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد