تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۷:۳۷ بازدید: 768      نظرات: 0      کد مطلب: 12974

کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ برزو تجاری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در راستای یکی از اهداف اعلام شده و ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه جدی با سوداگران مرگ، در طول یک ماه اخیر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بیش از 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر قبل از وارد شدن به چرخه مصرف از توزیع کنندگان خرد مواد مخدر کشف گردیده است.
وی افزود: در این خصوص 4 نفر دستگیر و 3 دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شده است و در نهایت با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردیدند.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه از کشف دپوی 9 هزار لیتری نفت قاچاق در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت پس از بررسی‌های لازم با هماهنگی مقامات قضایی این میزان مواد سوختی کشف و به شرکت نفت تحویل داده شد.
سرهنگ تجاری در ادامه توقیف 30 خودروی فاقد پلاک در این شهر در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جلوگیری از بروز تخلفات و هنجارشکنی در شهر، 30 خودروی بدون پلاک در سطح شهر توقیف و روانه پارکینگ شدند.
وی افزود: بیشتر تخلفات صورت گرفته خودروهای بدون پلاک مربوط به تخلفات حادثه‌ساز، فرار از صحنه تصادف، دوبل پارک‌های نامتعارف و تخلفات بوده است.
تجاری تصریح کرد: این طرح با هدف جلوگیری از تردد خودروهای بدون پلاک درسطح شهر و برخورد با قانون شکنان با توجه به درخواست و مطالبه شهروندان بصورت جدی در دستور کار قرار گرفته و اجرا آن در طول سال انجام می شود.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در پایان با بیان اینکه با متخلفان بصورت جدی برخورد می‌شود، اظهار کرد: شهروندان با مشاهده این خودروها با سامانه 110  تماس گرفته و محل  تردد آنها را اطلاع دهند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد