تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۵:۵۵ بازدید: 3417      نظرات: 1      کد مطلب: 12971

دستگیری 2 نوجوان کلاهبردار در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری اعضای باند کلاه‌برداران حرفه‌ای برداشت غیر مجاز اینترنتی  از حساب شهروندان خبر داد.
سرهنگ برزو تجاری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در راستای شکایت چندین نفر از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز از حسابشان، مراتب بصورت ویژه در دستور کار نیروهای پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: پس از یک‌سری عملیات تخصصی سایبری و فنی مأموران پلیس فتای این شهرستان موفق به شناسایی و دستگیری آنها در این شهرستان شدند.
تجاری تصریح کرد: در این زمینه 2 نفر نوجوان زیر 18 سال دستگیر و در تحقیقات مشخص شد که این افراد با طراحی درگاه‌های جعلی و تبلیغ آن در فضای مجازی مالباختگان را به این آدرس‌های جعلی هدایت می‌کردند و در نهایت با در اختیار داشتن مشخصات بانکی افراد اقدام به  فیشینگ و برداشت غیرمجاز اینترنتی می‌کردند.
وی اضافه کرد: این کلاهبرداران در مجموع با برداشت غیر مجاز از 140 کارت مبلغ 100 میلیون تومان برداشت غیرمجاز انجام داده‌اند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در پایان  اظهار کرد: متهمین در بازجویی‌ها به بزه ارتکابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند ۱۳۹۸/۹/۱۰
واقعادست پلیس آگاهی درد نکند وخسته نباشند وبرای تک تکشان آرزوی موفقیت وسلامتی داریم بلطف این عزیزان درامنیت هستیم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد