تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۳ آذر ساعت ۱۴:۱۰ بازدید: 330      نظرات: 0      کد مطلب: 2287
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در گفتگو با هاژه

وضعیت زیرساخت های ورزشی در مهاباد مناسب نیست


مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار داشت: استان آذربایجان غربی و بخصوص شهرستان مهاباد به لحاظ وضعیت زیرساخت های ورزشی در کشور وضعیتی مناسبی ندارد.

 

عبدالله چمن گلی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم این کمبودها را جبران کنیم و خود مسئولین کشوری و استانی نیز به این نتیجه رسیده اند که در شهرهای مانند مهاباد که پتانسیل و توانایی ورزشی فراوانی را دارا می باشد، زیرساخت های مناسبی برای آن فراهم شود.

وی افزود: تلاش ما این است که با وجود قهرمانانی مانند آقای احمدنژاد که قهرمان جهان و آسیا هستند بتوانیم گام های مناسبتری برای ارتقاء بیشتر زیرساخت های ورزشی مهاباد برداریم.

مدیر کل ورزش وجوانان استان ادامه داد: سرانه ورزشی ما در حدود 0.43 درصد است که نسبت به برنامه چهارم و پنجم توسعه مقداری عقب هستیم، البته با همکاری که با مسئولین صورت گرفته امیدواریم در اسرع وقت این کمبود و عقب ماندگی را جبران کنیم.

چمن گلی در پاسخ سوال خبرنگار هاژه مبنی بر اینکه " آیا با توجه به ظرفیت های ورزشی مهاباد در رشته های مانند والیبال، فوتبال، وزن برداری و... اداره ورزش و جوانان استان برنامه ویژه برای تقویت این زیرساخت ها در آینده نزدیک دارد"؟ گفت: خوشبختانه با توجه ویژه فرماندار و نماینده مهاباد به این امر امیدواریم در آینده شاهد افتتاح استادیوم 5 هزار نفری و همچنین سالن والیبال و دیگر سالن های ورزشی تخصصی هرساله در سطح شهرستان باشیم و این امر سبب شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای ورزشی شهرستان گردد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد