تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۶ آذر ساعت ۲۰:۵۴ بازدید: 862      نظرات: 1      کد مطلب: 12955

بازدید اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از بیمارستان 350 تخت‌خوابی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بهمراه رییس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با حضور در مهاباد از بیمارستان 350 تخت‌خوابی درحال احداث این شهرستان بازدید کردند.
 
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درحال حاضر بیمارستان 350 تخت‌خوابی درحال احداث این شهرستان نزدیک به 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن 500 میلیارد تومان اعتبار لازم است.
جلال محمودزاده افزود: بودجه سال 99 به منظور بررسی و تصویب به مجلس نرسیده و بازدید اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از این پروژه می‌تواند در تزریق اعتبارات ویژه برای آن و همچنین اختصاص بودجه برای برخی پروژه‌های دیگر شهرستان بسیار موثر باشد.
وی تصریح کرد: بودجه سال جدید ابتدا توسط کمیسیون‌های ویژه مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از طرح در کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس برای تصویب به رأی گذاشته می‌شود و حضور اعضای کمیسیون بهداشت مجلس در کمیسیون تلفیق یکی از نقاط قوتی است که می‌تواند در مصوب کردن اعتبارات برای شهرستان بسیار موثر باشد.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: بازدید از دانشکده پرستاری، بیمارستان تأمین اجتماعی به منظور بررسی وضعیت و پتانسیل‌های موجود از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی است.
به گزارش هاژه، بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مهاباد در زمینی به مساحت هشت هکتار و زیربنای ۳.۵ هکتار در ۶ طبقه  در سفر حسن هاشمی وزیر بهداشت و درمان در سال 97 کلنگ زنی شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رضا احمدی زاده ۱۳۹۸/۹/۶
مهاباد شده هتل 5 ستاره

نظر خود را براي ما ارسال كنيد