تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ آذر ساعت ۱۷:۲۹ بازدید: 774      نظرات: 0      کد مطلب: 12946

تجلیل از بانوی بوکانی در ششمین جشنواره ی تقدیر از مروجان کتابخوانی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز شنبه ۲۵ آبانماه، ششمین جشنواره ی تقدیر از مروجان کتابخوانی  به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شبکه مروجان کتابخوانی در تالار اندیشمندان علوم انسانی تهران برگزار شد.

این جشنواره که با اعلام فراخوان آن در تیرماه ۹۸ شروع به کار کرد.پس از ارسال آثار افراد و گروهای متقاضی شرکت در این جشنواره ۹۸۷ اثر و پرونده به دبیرخانه ی جشنواره ارسال شد و طی دو مرحله داوری،۶۱ نامزد راه یافته به مرحله ی نهایی در بخشهای مختلف ،مشخص شدند.داوری مرحله ی نهایی این جشنواره در تاریخ یکشنبه ۱۹ آبان ماه انجام شد و هیأت داوران در بین ۶۱نامزد راه یافته، 14 نامزد را به عنوان رتبه ی اول برگزید و از ۱۸ نامزد نیز تقدیر به عمل آورد.

 لیلا صالحی دبیر و نویسنده ی بوکانی، به عنوان رتبه عالی و برگزیده ی جشنواره در سطح کشور انتخاب شد و مورد تقدیر شبكە‌ مروجین كتابخوانی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت .

این بانوی بوکانی که مبدع طرح "واژه و کتاب"برای بانوان، کودکان و نوجوانان بوکانی است، مدت سه سال و نیم است که به صورت مداوم و مستمر در حوزه ی ترویج کتابخوانی در شهرستان بوکان کار می کند. ناگفته نماند که لیلا صالحی قبلا نیز در سال ۹۵ از طرف اداره کل آموزش و پرورش آستان آذربایجان غربی به عنوان  بانوی فرهیخته در سطح استان شناخته شده بود.

همچنین روز چهارشنبه ۲۹ آبان از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واداره کل آموزش و پرورش نیز طی جشنواره ای تحت عنوان "حال خوش خواندن"در ارومیه از ایشان به عنوان تنها برگزیده ی برتر کشور از استان در سطح کشور، تقدیر  به عمل آمد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد