تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۲:۴۱ بازدید: 1089      نظرات: 1      کد مطلب: 12936
به مناسبت هفته کتاب

افتتاح نمایشگاه کتاب زانکو با تخفیف 50 درصد در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نمایشگاه کتاب زانکو به همت انتشارات زانکو با تخفیف 50 درصد در سالن تبلیغات اسلامی این شهر افتتاح شد.
سیامند جوانبخت در آیین افتتاح این نمایشگاه ضن تبریک هفته کتاب اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از 12 هزار جلد کتاب در 2 هزار و 500 عنوان کتاب به نمایش گذاشته شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون چندین نمایشگاه کتاب در سال‌جاری برپا شده است افزود: تلاش‌ها برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و فرهنگ مطالعه در شهرستان ادامه خواهد داشت.
مسوول برگزاری این نمایشگاه نیز از اعمال تخفیف ویژه 50 درصد برای خریداران خبر داد و گفت:  کلیه کتاب‌های موجود در این نمایشگاه با تخفیف ویژه بقروش خواهد رسید.
سید مسعود سعیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: برای اولین بار کتاب‌ها و بسته‌های آموزشی ویژه کودکان با رعایت ترتیب سنی با موضوعات آموزشی، علمی، هنری و ادبی به نمایش گذاشته شده است.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغت اسلامی برپا شده، افزود: بیش از 20 مرکز نشر و چاپ در این نمایشگاه کتاب‌های خود را نمایش گذاشته‌اند.
سعیدی تصریح کرد: یکی از بخش‌‌های ویژه این نمایشگاه کتاب‌های کوردی و بخش کودکان است که در آن آثار فاخر و ارزشمندی در معرض نمایش گذاشته شده است.
وی اضافه کرد: کتاب‌های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه موضوعاتی از قبیل عرفان، فلسفه، ادبیات و رمان، تاریخ، علمی و آموزشی را دربر دارند.
مسوول برگزاری نمایشگاه زانکو در ادامه اظهار کرد: درحال حاضر انتشارات زانکو اولین نشریه چاپی خود را چاپ و منشر کرده است و برگزاری این نمایشگاه نیز در همین راستا صورت گرفته است.
 
به گزارش هاژه، نمایشگاه کتاب زانکو در مهاباد در سالن سازمان تبیلغات اسلامی این شهر از امروز لغایت  15 آذرماه هر روز صبح از ساعت 9 الی 13 و عصر از ساعت 15 الی 20 برای بازدید عموم دایر است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رامین فتحی ۱۳۹۸/۸/۲۹
نمایشگاه خوبی بود . امیدوارم باعث ترویج فرهنگ کتابخوانی در مهاباد شود . بابت اطلاع رسانی شمام هم ممنون

نظر خود را براي ما ارسال كنيد