تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۹:۱۱ بازدید: 1221      نظرات: 0      کد مطلب: 12869
علی لاریجانی در مهاباد

جنگی بین کوردها و ترکها در کشور وجود ندارد، دشمن بدنبال سو استفاده است


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس مجلس شورای اسلامی که بهمراه وزیر نیرو برای افتتاح تصفیه خانه آب شرب به مهاباد سفر کرده بود گفت: کردها و ترک‌ها در کشور جنگی ندارند.
علی لاریجانی در این مراسم با اشاره به تحولات منطقه اظهار کرد: در کشور هیچ جنگی بین کردها و ترک‌ها درجریان نیست بلکه دشمن بدنبال سو استفاده از آن است.
وی با بیان اینکه تمامی مردم خواستار توسعه و آبادانی هستند افزود:  در این کشور تفاوتی بین ترک و کورد و اقوام دیگر وجود ندارد و دشمن همواره در تلاش است با تحت تاثیر قرار دادن اقتصاد و توسعه به کشور آسیب بزند ولی با اتحاد و همدلی این نقشه شوم خنثی می‌شود.
لاریجانی تصریح کرد: توجه به زیربناها امری مهم است و تلاش‌ها در حوزه جاده‌سازی، نیرو و گاز نشان از توجه به آبادانی کشور دارد.
وی اضافه کرد: مردم کورد و ترک در آذربایجان غربی سالهاست که بسیار مسالمت آمیز بایکدیگر زندگی کرده‌اند و همه خواستار تداوم آن هستند. 
رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد وزارت نیرو در خصوص اجرای پروژه‌های زیرساختی در کشور خواستار تسریع در اجرای پروژه‌ها شد.
علی لاریجانی در پایان با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر مهم نبودن وقوع جنگ در منطقه و اولویت این کشور برای تصاحب نفت در خاورمیانه اظهار کرد: این اظهارات چهره خبیث و واقعی آمریکا را نشان می دهد.
  ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد