تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ آبان ساعت ۱۱:۴۶ بازدید: 3128      نظرات: 0      کد مطلب: 12834
شکست سنگین سوداگران مرگ

بزرگترین محموله مواد مخدر در مهاباد کشف شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از کشف بزرگت‌ترین محموله مواد مخدر این شهرستان در یکی از محورهای مواصلاتی خبر داد.
سرهنگ برزو تجاری در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سوداگران مرگ در سطح شهرستان، درپی وصول خبری مبنی بر تشکیل باند تهیه و توزیع مواد مخدر توسط 2 نفر با هویت معلوم که اقدام به خرید عمده مواد مخدر در یکی از استان‌های جنوبی کشور کرده بودند درعملیاتی غافلگیرانه متهمین توسط پلیس دستگیر شدند.
وی افزود: قاچاقچیان که ساکن یکی از روستاهای این شهرستان بودند تحت نظر قرار گرفته و با دستور قضایی از نامبردگان 93 کیلو و 360 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در یک خودرو به طرز بسیار ماهرانه جاسازی شده بود کشف گردید.
تجاری تصریح کرد: در این عملیات 2 نفر دستگیر و 1 دستگاه خودرو پژو پارس توقیف گردید.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از کشف بیش از 5 کیلوگرم  مواد مخدر در چند روز گذشته در سطح شهرستان خبر داد و گفت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر در طول هفته گذشته موفق شدند 5 کیلو 500 گرم انواع مواد مخدر را از سوداگران مرگ کشف نمایند.
وی افزود: در این خصوص 6 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر و  10 نفر معتاد متجاهر جمع آوری شدند که تحویل مراجع قضایی و کمپ‌های ترک اعتیاد داده شدند.
سرهنگ تجاری اضافه کرد: در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی در این شهرستان و افزایش احساس امنیت در بین شهروندان در طول هفته گذشته 12 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز از دارندگان کشف و 9 نفر نیز در این رابطه دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از شهروندان خواست درصورت اطلاع از کسانیکه در محل زندگی آنها اقدام به فروش مواد مخدر می‌نمایند حتما مراتب را از طریق مرکز فوریت پلیسی 110 به عوامل انتظامی اطلاع رسانی نمایند. 
سرهنگ تجاری در پایان با اشاره به اینکه نگهداری سلاح شکاری غیرمجاز در منزل تهدیدی بزرگ برای اعضای خانواده به‌ویژه بچه‌ها و نوجوانان باشد که از روی کنجکاوی به خود یا دیگر اعضای خانواده صدمه بزنند از شهروندان خواست از نگهداری هرگونه اسلحه در منزل خودداری  نمایند.
به گزارش هاژه، روز سه شنبه نهم مهرماه سرهنگ برزو تجاری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان مهاباد معرفی شد و در مراسم تودیع و معارفه مبارزه بی امان با سوداگران مرگ را یکی از اهداف اولیه خود در این شهرستان اعلام کرد.
وی در 3 نشست خبری با اصحاب رسانه در 20 روز گذشته همواره از رسانه‌ها خواسته با تعامل و فرهنگ سازی زمینه را برای  مبارزه جدی‌تر با سوداگران مرگ در این شهرستان فراهم سازند.
 
گزارش: سیاوش احمدی 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد