تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۰:۵۰ بازدید: 637      نظرات: 0      کد مطلب: 12771

بازدید بیش از 380 هزار گردشگر از جاذبه‌های شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد از بازدید بیش از 380 هزار گردشگر از جاذبه‌های این شهرستان خبر داد.

غلامرضا عبده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری 382 هزار نفر از جاذبه‌های مختلف شهرستان مهاباد دیدن کرده‌اند و از این تعداد 86 هزار نفر در مراکز اقامتی و 1 هزار و 100 نفر در اقامت‌گاه‌های بوم گردی این شهرستان اقامت کرده‌اند.

وی افزود: در سه ماه تابستان نیز 56 هزار و 689 نفر گردشگر در مراکز اقامتی شامل هتل، مهمانپذیر، مدارس، خانه معلم اقامت کرده‌اند و تعداد 777 نفر نیز در اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی این شهرستان اقامت کرده‌اند.

عبده تصریح کرد: از ابتدای تیرماه تا پایان شهریورماه سال‌جاری 172 هزار نفر از جاذبه‌های مختلف این شهر بازدید کرده‌اند که در این میان مراکز تجاری، بازارچه‌ها و جاذبه‌های طبیعی این شهرستان بیشترین بازدیدکننده را داشته‌اند.

سرپرست میراث فرهنگی صنیع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد در ادامه از بازدید رایگان سالمندان خانه امین الاسلام از موزه مردم شناسی این شهرستان به مناسبت روز سالمند خبر داد و گفت: با هماهنگی صورت گرفته سالمندان نگهداری شده در این مرکز روز نهم مهرماه از موزه مردم شناسی این شهرستان بازدید کرده‌اند.

عبده اظهار کرد: با تمهیدات صورت گرفته صبح فردا مورخه 11 مهرماه نیز سالمندان این مرکز از  غار آبی سهولان بازدید خواهند کرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد