تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۰:۵۰ بازدید: 842      نظرات: 1      کد مطلب: 12771

بازدید بیش از 380 هزار گردشگر از جاذبه‌های شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد از بازدید بیش از 380 هزار گردشگر از جاذبه‌های این شهرستان خبر داد.

غلامرضا عبده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری 382 هزار نفر از جاذبه‌های مختلف شهرستان مهاباد دیدن کرده‌اند و از این تعداد 86 هزار نفر در مراکز اقامتی و 1 هزار و 100 نفر در اقامت‌گاه‌های بوم گردی این شهرستان اقامت کرده‌اند.

وی افزود: در سه ماه تابستان نیز 56 هزار و 689 نفر گردشگر در مراکز اقامتی شامل هتل، مهمانپذیر، مدارس، خانه معلم اقامت کرده‌اند و تعداد 777 نفر نیز در اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی این شهرستان اقامت کرده‌اند.

عبده تصریح کرد: از ابتدای تیرماه تا پایان شهریورماه سال‌جاری 172 هزار نفر از جاذبه‌های مختلف این شهر بازدید کرده‌اند که در این میان مراکز تجاری، بازارچه‌ها و جاذبه‌های طبیعی این شهرستان بیشترین بازدیدکننده را داشته‌اند.

سرپرست میراث فرهنگی صنیع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد در ادامه از بازدید رایگان سالمندان خانه امین الاسلام از موزه مردم شناسی این شهرستان به مناسبت روز سالمند خبر داد و گفت: با هماهنگی صورت گرفته سالمندان نگهداری شده در این مرکز روز نهم مهرماه از موزه مردم شناسی این شهرستان بازدید کرده‌اند.

عبده اظهار کرد: با تمهیدات صورت گرفته صبح فردا مورخه 11 مهرماه نیز سالمندان این مرکز از  غار آبی سهولان بازدید خواهند کرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

osman ۱۳۹۸/۷/۱۱
با سلام ولی دریغ از بی امکانات بازار بزرگ تاناکورا که در سرتاسر ایران معروف است مسئولین فکری به این وضعیت بکنند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد