تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۴ مهر ساعت ۹:۳۸ بازدید: 1021      نظرات: 0      کد مطلب: 12739

اختصاص 300 میلیون تومان برای تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، برای توسعه وتجهیز مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان مهاباد 300 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت.
 محسن مددی مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان‌غربی گفت: مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان مهاباد از مراکز فعال جنوب آذربایجان‌غربی در امر آموزش و ایجاد اشتغال برای جوانان است که برای تجهیز آن 300 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.
 وی افزود: سیاست در نظرگرفته شده برای سازمان فنی وحرفه ای استان تجهیز کارگاههای آموزشی است به همین منظور در دوسال گذشته در دو مرحله برای تجهیز کارگاههای آموزشی واحد مهاباد اقدام شده که در مرحله اول برای تأمین تجهیزات آموزشی کارگاهی این مرکز 90 میلیون تومان هزینه شده است.
مددی تصریح کرد: ازمحل منابع ارتقاء شاخص توسعه استان هم درجلسه کمیته برنامه ریزی سه میلیارد ریال برای فنی وحرفه ای مهاباد اعتبار مصوب شده است که از این میزان 190 میلیون تومان از محل اسناد خزانه خریداری شده است و به شهرستان مهاباد تحویل داده شده است.
کریم دوخت، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مهاباد هم گفت: این تجهیزات کارگاهی برای تکمیل کارگاههای الکترونیک،تعمیرات خودرو ،مکانیک و کلاسهای خیاطی مورد استفاده قرارگرفته است.
 
گزارش: سیاوش احمدی ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد