تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور ساعت ۱۸:۲۹ بازدید: 494      نظرات: 0      کد مطلب: 12718

بیش از ۳۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی در سقز کشف شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی سقز گفت: بیش از ۳۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت که توسط باند سارقان ربوده شده بود، شناسایی و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
سرهنگ برزو تجاری روز شنبه در جریان این عملیات اظهار داشت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر سرقت خودرو و موتورسیکلت در شهرستان سقز موضوع با اشرافیت کامل در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت. 
وی با بیان اینکه تیم های تخصصی انتظامی در این راستا اقدام کردند، افزود: در این اقدام باند مذکور شناسایی و اموال مسروقه نیز کشف و ضبط شد .
فرمانده انتظامی سقز اضافه کرد: در این عملیات تعداد ۱۸ دستگاه موتورسیکلت مربوط به این شهرستان، ۱۲ دستگاه موتورسیکلت مربوط به شهرهای همجوار و هشت دستگاه خودروی سرقتی دیگر کشف و ضبط شد.
سرهنگ تجاری اظهار داشت: در این عملیات تعداد هفت نفر از سارقان دستگیر و شناسایی شدند که با جعل سند و قیمت‌های بسیار پایین اموال مکشوفه را در اختیار خریداران قرار می‌دادند.
وی یادآور شد: یک سارق طلاجات کودکان که اقدام به ۲ فقره سرقت زیورآلات خردسالان کرده بود دستگیر و تحویل مراجعات قضایی داده شد، ضمن اینکه تعداد یک دستگاه شماره کوب دیجیتال پلاک خودرو به همراه سه نفر متهم نیز دستگیر و شناسایی شدند.
فرماندار ویژه سقز نیز در این عملیات گفت: با تلاش و پیگیری‌های فرمانده انتظامی شهرستان سقز این باند شناسایی و متلاشی شد و پلیس شهرستان با اشرافیت کامل بر موضوع و حساسیت شهرستان در این راستا خدمات ارزنده‌ای ارائه کرده است.
کامیل کریمیان ضمن تقدیر از خدمات فرماندهی شهرستان سقز، اظهار داشت: جای نگرانی برای شهروندان در خصوص سرقت وجود ندارد و پلیس شهرستان به‌صورت جدی این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد