تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور ساعت ۱۱:۵۱ بازدید: 1435      نظرات: 1      کد مطلب: 12705

آخرین وضعیت مجموعه ورزشی برادران پیروت پور تشریح شد / احتمال حضور تیم والیبال مهاباد در رقابتها


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد آخرین وضعیت پروژه بزرگ برادران پیروت پور را تشریح کرد.
قرنی مصطفی پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: پروژه مجموعه ورزشی برادران پیروت پور به عنوان یکی از زیرساختهای ورزشی مهاباد در بخش محروم و پرتراکم منطقه سیدآباد، فجر و مساکن مهر کمک بزرگی به سرانه ورزشی شهرستان و این مناطق خواهد نمود.
وی افزود: بر اساس اعلام سرمایه‌گذار قبل از پایان سال 98 فاز اول این پروژه شامل چند سالن ورزشی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
مصطفی‌پور تصریح کرد: با توجه به اعلام سرمایه‌گذار برای اجرای پروژه سرزمین موج‌های آبی در شهرستان اداره ورزش و جوانان این شهرستان برای همکاری در این زمینه اعلام آمادگی می‌کند.
 فرهاد پيروتپور یکی از سرمایه گذاران پروژه نيز در خصوص پیشرفت پروژه مجموعه ورزشی در گفتكو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در کمتر از 2 ماه آینده دو سالن ورزشی والیبال و چمن مصنوعی این مجموعه افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ضمن تقدیر از حمایت مسوولان افزود: درصورت همکاری بیشتر مسوولان این مجموعه در 5 ماه آینده بصورت کامل افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
پیروت‌پور در ادامه تصریح کرد: مقدمات اجرای پروژه سرمایه گذاری دیگر تحت عنوان سرزمین موج‌های آبی درحال انجام است و درصورت مساعدت مسوولان و پیگیری نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، عملیات احداث آن در آینده‌ای نزدیک شروع خواهد شد.
فرهاد پیروت پور در ادامه از احتمال حضور یک تیم والیبال قدرتمند با سرمایه گذاری بخش خصوصی در لیگ دسته 1 کشور خبر داد و گفت: تلاش‌هایی جدی در این زمینه در جریان است و در صورت مساعدت مسوولان این خبر خوش را می‌توان به شهروندان مهاباد داد که تیمی قدرتمند از این شهرستان با برنامه‌ریزی دقیق و کامل در رقابت‌های والیبال کشور حضور خواهد داشت.
برادران پیروت پور پیشتر در گفتگو با هاژه از تأسیس آکادمی تخصصی والیبال در این شهرستان خبر داده بودند. 
فرهاد پیروت پور چند ماه قبل در آیین کلنگ زنی این پروژه در گفتگو با هاژه گفته بود: برای ارتقای والیبال شهرستان و تربیت بازیکنان حرفه‌ای بیش از هرچیز تأسیس یک آکادمی تخصصی لازم است و این امر با پشتیبانی اینجانب و بیستون پیروت پور بهمراه مربیان با تجربه تحقق می‌یابد. از 3 سال قبل برنامه‌ریزی‌ تأسیس این آکادمی برای تقویت تیم‎های پایه و نوجونان صورت گرفته است.
به گزارش هاژه، دهم اردیبهشت ماه سالجاری مجموعه ورزشی برادران پیروت‌پور در منطقه فجر مهاباد با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی و استانی در مساحتی بالغ بر 7 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 10 الی 12 میلیارد تومان کلنگ زنی شد. این مجموعه شامل سالن سرپوشیده توپ و تور، زمین سرپوشیده فوتبال، زمین روباز چمن مصنوعی، استخر و سالن جکوزی است.
گزارش: سردار زین العابدین 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کیوان ۱۳۹۸/۶/۲۷
کار برادران پیروت پور ستودنی است.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد