تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور ساعت ۱۷:۳۶ بازدید: 565      نظرات: 0      کد مطلب: 12691
رضایت کسبه از تحقق مطالبات

سیستم اطفای حریق تاناکورای مهاباد تکمیل می‌شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، شهردار مهاباد از شروع مجدد پروژه نیمه کاره سیستم اطفای حریق مجتمع تاناکورای مهاباد خبر داد.
کامران فاتح در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در سال گذشته عملیات اجرای سیستم اطفای حریق تاناکورای مهاباد آغاز شد ولی بدلیل نبود بودجه کافی بصورت ناقص و نیمه کاره رها گردید.
وی افزود: برای اصلاح معایب، توسعه و تکمیل سیستم اطفای حریق این مجتمع 1 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار بصورت مرحله‌ای تخصیص داده می‌شود.
فاتح تصریح کرد: تلاش بر این است تمامی موانع پیش‌روی این طرح برطرف گردد و در چند روز آینده عملیات آن ازسر گرفته می‌شود.
شهردار مهاباد با اشاره به مشکلات دیگر این مجتمع اظهار کرد: مجتمع تاناکورا دارای مشکلات عدیده‌ای است و بدلیل رکود درآمدی شهرداری نمی‌توان تمامی مشکلات آنرا بصورت یکجا حل و فصل نمود اما تلاش‌ها برای برخی اصلاحات همچون شیب‌بندی پشت‌بام و سایر مشکلات همچنان ادامه خواهد یافت.
علی زرد عضو هیات امنای تاناکورا نیز در این خصوص اظهار کرد: در جلسه‌ای که صبح امروز با حضور مسوولان شهرستان برگزار گردید توافقات اولیه برای آغاز مجدد پروژه سیستم اطفای حریق این مجتمع صورت گرفت.
وی ضمن تقدیر از تلاش مسوولان برای رفع مشکلات این مجتمع افزود: پیش بینی می‌شود ظرف مدت 40 روز این سیستم به بهره برداری برسد.
زرد تصریح کرد: بخش بزرگی از مشکلات تاناکورا با به بهره برداری رسیدن این سیستم مرتفع می‌شود و تهدیدات جدی آتش سوزی که در فصل سرما مغازه‌داران را تهدید می‌کرد برطرف می‌گردد.
به گزارش هاژه، رها کردن عملیات سیستم اطفای حریق تاناکورا بصورت نیمه کاره  و همزمانی آن با آتش سوزی پلاسکو در تهران بارها مورد انتقاد کسبه قرار گرفت و به یکی از مطالبات اصلی بازاریان تاناکورا تبدیل شده بود.
ابراهیم کریمی سخنگوی شورای شهر مهاباد نیز در جلسه بررسی مشکلات و گزارش عملکرد هیات امنای تاناکورای مهاباد با حضور 2 عضو شورای اسلامی شهر، کسبه و برخی مسوولان که در مردادماه سالجاری برگزار گردید از افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن سیستم اطفای حریق تاناکورا قبل از مهرماه خبر داد ولی بنظر می‌رسد این افتتاح با 1 ماه تأخیر صورت بگیرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد