تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور ساعت ۱۸:۴۵ بازدید: 795      نظرات: 0      کد مطلب: 12688
استاندار آذربایجان غربی در گفتگو با هاژه

جو سازی‌ها علیه پروژه سرمایه‌گذاری در ارومیه سازماندهی شده است


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، استاندار آذربایجان غربی اخبار و اظهار نظرهای قبل از قطعی شدن پروژه سرمایه گذاری 300 میلیاردی در ارومیه را غیر قابل اعتماد و سازماندهی شده اعلام کرد.
محمدمهدی شهریاری در حاشیه سفر معاون پارلمانی رییس جمهور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این پروژه هنوز مراحل قانونی خود را طی نکرده و اظهار نظرهای سازماندهی شده با هدف ایجاد تفرقه و برهم زدن جو استان مطرح می‌شود.
وی افزود: شورای اسلامی شهر ارومیه در خصوص این پروژه به نتیجه نهایی نرسیده  و در صورت قطعی شدن آن در شورای شهر و شهرداری باید به تایید فرمانداری برسد و در آخرین مرحله در کمیسیون ماده 5 استانداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت، لذا اخبار ضد و نقیض فعلی قبل از قطعی شدن پروژه قابل اعتماد نیست و بیشتر برای ایجاد اختلاف بین مردم منتشر می‌شود.
شهریاری با اشاره به انتخابات پیش‌رو تصریح کرد: آنچه که برای این استان مهم است وحدت ، همرنگی و یکدلی بین مردم می‌باشد و همیشه در شرایطی که وحدت در بین مردم وجود دارد دشمنان به دنبال موضوعات تفرقه انگیز می‌روند که با آگاهی مردم و مسوولان خنثی خواهد شد.
وی در پایان با کم اهمیت خواندن برخی جو سازی‌ها اظهار کرد: در این خصوص جای نگرانی وجود ندارد و تنها نفرات کمی بصورت سازماندهی شده اقدام به برخی جو سازی‌ها می‌کنند که نیازی به اقدام جدی در این زمینه وجود ندارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد