تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ شهريور ساعت ۸:۴۹ بازدید: 1516      نظرات: 0      کد مطلب: 12659

کشف مزرعه ماده مخدر گل در یکی از روستاهای بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف بیش از 600 کیلوگرم مواد مخدر گل در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طی عملیات مشترک نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یکی از روستاهای حومه بوکان یک مزرعه کشت ماده مخدر گل شناسایی و 620 کیلوگرم ماده مخدر از نوع گل کشف شد.

وی افزود: فردی با هویت معلوم و ساکن تهران با اجاره زمین کشاورزی به مساحت 500 متر در یکی از روستاهای این شهرستان اقدام به کشت این نوع محصول می‌کرد ولی با اقدام به موقع پلیس در رسیدن به اهدافش ناکام ماند.

محبعلی با بیان اینکه اهالی نقش مهمی در شناسایی و کشف این مزرعه داشتند تصریح کرد: در این خصوص 6 نفر دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان  در ادامه از توقیف بیش از ۱۵ تن چوب قاچاق در این شهرستان در طول روزهای گذشته خبر داد و گفت: در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان از یک کامیون باری ولوو 15 تن و 600 کیلوگرم چوب قاچاق کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش کالای کشف شده 45 میلیون تومان می‌باشد افزود: در این راستا 1 نفر دستگیر و 1 کامیون باری نیز توقیف شده است، همچنین پرونده‌ای برای متهم تشکیل و به مراجع قضایی ارسال گردیده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد