تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۳ شهريور ساعت ۱۷:۱۰ بازدید: 507      نظرات: 0      کد مطلب: 12654
در جلسه تنظیم بازار اعلام شد

ممنوعیت فروش نوشت افزار در جلو مغازه‌ها در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت معدن و تجارت از طرح ویژه بازرسی 1 ماهه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و کنترل قیمت نوشت افزار در این شهرستان خبر داد.

صادق قادری در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان مهاباد اظهار کرد: این طرح بمنظور کنترل قیمتها،  مبارزه با گران فروشی و تنظیم قیمتها از مورخه 10 شهریور ماه این طرح آغاز شده و تا 10 مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کشیک بازرسی برای دریافت شکایات و انتقادات شهروندان در اداره حضور خواهد داشت و همزمان در سطح شهر نیز اکیپی مشترک از بازرسان این اداره، اتحادیه‌ مربوطه و سایر ادارات با حضور در مراکز عرضه نوشت افزار ضمن نظارت بر این واحدها با متخلفین برخورد خواهند کرد.

قادری تصریح کرد: به  منظور تعادل بخشی قیمتها و عرضه متنوع کالا و نوشت افزار نمایشگاه پاییزه با اولویت کالاهای لوازم التحریر تا 26 شهریور در فلکه مادر این شهر دایر خواهد بود.

وی اضافه کرد: شب گذشته بازدید مشترک 4 ساعته از سوی این اداره و رییس اتاق اصناف از واحدهای عرضه در این نمایشگاه صورت گرفت و این بازرسی‌ها تا پایان برگزاری نمایشگاه نیز ادامه خواهد داشت.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد در ادامه از برخورد با تخلفات مربوط به تداخل صنفی و تغییر کاربری موقعیت واحدهای صنفی در سطح شهر خبر داد و گفت: با مغازه‌دارانی که جلوی درب مغازه خود را برای عرضه نوشت افزار اجاره می‌دهند برخورد خواهد شد.

در ادامه یوسف شریف‌زاده مسوول واحد نظارت و بازرسی اتاق اصناف مهاباد از انجام 6 هزار بازرسی در 5 ماه اول سالجاری از واحدهای صنفی خبر داد و گفت: از این تعداد 530 پرونده تعزیراتی به ارزش 400 میلیون تومان تشکیل شده است.
 
وی افزود: در این مدت به 247 گزارش و شکایت مردمی رسیدگی شده است.
 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد