تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور ساعت ۱۷:۲۱ بازدید: 1558      نظرات: 0      کد مطلب: 12642

رییس زندان مهاباد تغییر کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز یک شنبه 10 شهریورماه با حضور مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی مراسم تودیع و معارفه رییس زندان مهاباد برگزار شد.

در این مراسم  ضمن تقدیر از زحمات محمد اکبرنژاد رییس قبلی اداره زندان مهاباد، داریوش بخشی به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

داریوش بخشی متولد سال 1352 و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه تهران است و پیشتر ریاست زندان سلماس را برعهده داشته است.

حمزه بروجنی مدیرکل امور زندان‌های استان آذربایجان غربی در این مراسم اظهار کرد: از زمان تصدی محمد اکبر نژاد در زندان مهاباد اقدامات بسیار قابل توجهی در حوزه‎های مختلف صورت گرفته است.

وی افزود: ارتقای کیفی زندان مهاباد و اصلاحات صورت گرفته در این زندان نشان دهنده مدیریتی قوی و کارآمد بوده است. 

غفار نظامیان ریاست دادگستری شهرستان مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: حقیقتا وضعیت قبلی و فعلی زندان مهاباد قابل مقایسه نیست و اجرای برنامه‌های عمرانی و بهسازی در زندان مهاباد کیفیت برخورداری زندان از فضای مناسب را ارتقا داده است.

محمد اکبر نژاد نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مسوولان اظهار کرد: در 10 ماه گذشته 5 هزار متر مربع از فضای زندان مهاباد بهسازی و نوسازی شده است، به عبارتی هر ماه 500 متر مربع از فضای زندان بهسازی و نوسازی شده است.

وی افزود: ایجاد درمانگاه مجهز و مجتمع فرهنگی در داخل زندان و همچنین جذب دستگاه ایکس ری از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مدت است.

اکبرنژاد تصریح کرد: بودجه تخصیص داده شده به شهرستان مهاباد از 100 میلیون تومان در سال 96 به 580 میلیون تومان در سال 98 رسیده است.

وی در پایان با تاکید بر این نکته که در دوره مدیریت وی سعی شده بدون توجه به حکم و جرم زندانیان با آنها بصورت یکسان و درچهارچوب قانون رفتار شود، برای داریوش بخشی آرزوی موفقت کرد.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد