تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۱:۱۴ بازدید: 2297      نظرات: 2      کد مطلب: 2253

برخورد تراکتور با دو خودرو حادثه ساز شد

مسوول مرکز حوادث و فوریت های پزشکی سرپل ذهاب، از برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو 405 و پراید با یک دستگاه تراکتور در محور سرپل ذهاب به قصرشیرین خبر داد و گفـت: این حادثه سه مصدوم بر جا گذاشت.


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، حسن عزیزی زمان وقوع این تصادف را عصر دوشنبه در محور سرپل ذهاب تا سه راهی قره بلاغ از توابع سرپل ذهاب ذکر کرد و افزود: در این تصادف خودروی سواری پژو 405 پس از برخورد با تراکتور در آتش سوخت که بلافاصله توسط عوامل راهداری سرپل ذهاب با استفاده از کپسول های آتش نشانی خاموش شد تا از حادثه ای بزرگتر جلوگیری شود.
وی بیان کرد: پس از وقوع این حادثه، بلافاصله پلیس راه و مرکز فوریت های پزشکی در محل حضور یافتند و مصدومان را به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب منتقل کردند.
وی اظهار داشت: علت این حادثه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است. 
جاده سرپل ذهاب به قصرشیرین از حادثه خیزترین محور های استان کرمانشاه است که تاکنون تصادف های خونباری را شاهد بوده است.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سعید قادری ۱۳۹۵/۸/۲۵
نظرم این است اول رانندگان عزیز طبق قوانین راهنما ودستورات پلیس رانندگی کنند دوم از پلیس راههای کل کشور خواهش مکنم وسایل نقلیه اعم از تراکتور " دروگر" سه چرخه در جاده های اصلی رانندگی نکنند وپیگیری این مشکلات نمایند به خدا قسم مخصوصا شبها مزاحم جاده هستند وبدون هیچ گونه چراغو شب نما درجاده رانندگی میکنند باتشکر از پلیس راههای کل کشور
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حامدسبزه ۱۳۹۵/۸/۲۵
سلام حادثه دلخوراش ازمسولادرخواست بررسی بهترداریم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد