تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۸ شهريور ساعت ۹:۵۲ بازدید: 2086      نظرات: 0      کد مطلب: 12628

اسلحه کشی مهمان به روی میزبان سنندجی


خانواده سنندجی میزبان یک خانواده کرمانی می‌شوند اما مهمان با اسلحه شکاری با میزبانان خود درگیر می شود و یکی از اعضای خانواده را زخمی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هاژه به نقل از صدا و سیما، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کوردستان درباره جزئیات حادثه درگیری شب گذشته در سنندج اظهار داشت: ساعت ۱۰ دقیقه بامداد امروز، یک مورد نزاع و درگیری در یکی از محلات سنندج، به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع داده شد.

سرهنگ عبدالله فاتحی افزود: بنا به گفته یکی از اعضای این خانواده ساعت ۲۴ چهارشنبه‌ شب یک خانواده کرمانی با هدف دید و بازدید وارد شهر سنندج شدند که متاسفانه بر سر یک اختلاف درگیر شدند.
وی ادامه داد: در این درگیری مهمانان با شلیک تیر از یک اسلحه شکاری یکی از اعضای خانواده میزبان را که یک خانم است را زخمی کردند.
فاتحی خاطرنشان کرد: مجرمین بلافاصله بعد از انجام این اقدام از محل متواری می‌شوند و فرد زخمی بلافاصله از طریق ۱۱۵ به مرکز درمانی انتقال داده می‌شود.
او اظهار کرد: ماموران انتظامی استان طی عملیات تعقیب و گریز، خودرو مجرمین را در تقاطع جام‌جم سنندج شناسایی و دستور ایست می‌دهند، اما مجرمین بی‌توجه به دستور توقف مامورین از محل متواری می‌شوند.
معاون اجتماعی انتظامی استان کوردستان افزود: در همین حین، مجرمین به سمت ماموران انتظامی تیراندازی می‌کنند که طی آن یکی از همکاران به صورت سطحی زخمی می‌شود.
او تصریح کرد: با تلاش ماموران خودرو پراید متوقف شده و سه نفر از اعضای این خانواده کرمانی شامل یک زن و دو مرد دستگیر می‌شوند.
فاتحی یادآور شد: در بازدید از خودرو یک قبضه اسلحه شکاری، ۲ قبضه شمشیر و یک چاقوی کمری از متهمان کشف و ضبط شد.

 برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد