تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور ساعت ۱۹:۳۲ بازدید: 455      نظرات: 0      کد مطلب: 12615

شناسایی زندانیانی که در حبس کلاهبرداری می‌کردند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از شناسایی چند کلاهبردار تلفنی در یکی از زندان‌های استان خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال مراجعه 8 نفر از شهروندان به دایره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی این انتظامی مبنی بر کلاهبرداری از آنان با شگرد واریز سود سهام عدالت و کشاندن به خودپرداز مراتب در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات گسترده و انجام تحقیقات پلیسی چهار نفر از زندانیان یکی از شهرهای اطراف مهاباد که در حال حبس محکومیت خود بودند را در این رابطه شناسایی شدند.

ظهیریان تصریح کرد: این کلاهبرداران با استفاد از باجه عمومی تلفن داخل زندان شهروندان را فریب داده و به بهانه واریز سود سهام عدالت، به عابر بانک‌ها کشانده و با درخواست واریز مبلغی جهت واریز این سود از مردم کلاهبرداری می‌کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد با بیان اینکه این زندانیان از این طریق مبلغ 40 میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده‌ بودند، اظهار کرد: پرونده‌ای جدید برای این زندانیان با موضوع کلاهبرداری از داخل زندان تشکیل و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ ظهیریان در پایان از شهروندان خواست به تماس‌های تلفنی مبنی بر واریز سود سهام از طریق عابر بانک اعتماد نکنند و برای پیگیری امورات به نهادهای دولتی مراجعه نمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد