تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۵:۲۵ بازدید: 1183      نظرات: 2      کد مطلب: 2250

با جذب 9 متخصص ، پزشکان متخصص مهاباد به 50 نفر افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در سال جاری تعداد 9 پزشک متخصص جذب سیستم درمانی مهاباد شده اند.

 پیش از آغاز برنامه طرح تحول نظام سلامت در سیستم درمان در بیشتر بیمارستان‌های دولتی و خصوصی کشور، بیماران و مراجعان در خارج از ساعات اداری (عصر، شب و ایام تعطیل) دسترسی مناسبی به پزشک متخصص نداشتند. به همین علت بسته خدماتی پزشکان ماندگار و مقیمی ضمن افزایش کیفیت مراقبت‌های پزشکی، دسترسی مردم در ساعات غیراداری و ایام تعطیل به پزشکان متخصص و همچنین امکان انجام جراحی‌های اورژانسی در این زمان‌ها را فراهم آورد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار کرد: در راستای طرح تحول نظام سلامت و اجرای طرح ماندگاری پزشکان متخصص شیفت عصر درمانگاه تخصصی فعالیت خود را آغاز کرده به طوریکه این درمانگاه روزانه در هر دو نوبت صبح و عصر پذیرای بیش از 600 نفر مراجعه کننده بوده و به طور متوسط در هر روز کاری حداقل 20 نفر متخصص در درمانگاه تخصصی مشغول ارائه خدمات ویزیت به بیماران و مراجعه کنندگان می باشند و با احداث کلینیک ویژه تخصصی مشکل کمبود فضای فیزیکی و تکریم ارباب رجوع به طور کامل مرتفع می شود.

وی افزود: در سالجاری تعداد 9 متخصص در رشته های مختلف از جمله عفونی ، زنان ، طب اورژانس ، روانپزشکی ، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی ،کودکان و ارتوپدی جذب بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد شده اند و تعداد متخصصین این بیمارستان را به بیش از 50 نفر متخصص افزایش داده است. که از این تعداد سهم متخصص زنان دو نفر و سایر متخصصین جذب شده هر کدام یک نفر است.

دکتر مرزنگ گفت: این افراد در بیمارستان و کلینیک تخصصی بیمارستان فعالیت دارند و فعالیت آنها در بخش خصوصی ممنوع است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

خیلی عالی است چون دکتر ارتوپدی جراح میباشد ۱۳۹۵/۸/۲۶
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مسعود رشیدی ۱۳۹۵/۸/۲۵
لطفا در راستای تجهیز بیمارستان به امکانات سخت افزاری نیز اقدام شود .بسیاری از دستگاههای تشخیص بیماری های ان بروز وکارامد نیستند ،بطوری که بیماران توسط پزشکان به بازار ازاد ارجاع داده میشوند ،،انهم با این تعرفه های سنگین ،مانند عکسهای ماموگرافی ،عکسهای دیجیتالی ،ازمایشهای گوناگون خونی در شیفهای عصرانه ،عکسبرداریهای دیجیتالی دهان ودندان وغیره

نظر خود را براي ما ارسال كنيد