تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۶:۴۴ بازدید: 1550      نظرات: 5      کد مطلب: 2206
سرمربی تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد:

۴ بازیکن سوپر لیگی به مهاباد خواهند آمد


سخنان سرمربی مهابادی در اولین تمرین جدی تیم والیبال فرمانداری نویدبخش روزهای خوش در لیگ دسته اول والیبال بود.

سرمربی تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد با اشاره به اینکه برای سومین سال پیاپی و به همت فرماندار محترم شهرستان مهاباد، تیم والیبال در شهرستان مهاباد تشکیل شده است افزود از بازیکنان غیر بومی سال قبل، احسان بابایی، سینا طهماسبی در ترکیب امسال حضور خواهند داشت و با برنامه ریزی های صورت گرفته و انتخاب کادر مجرب و بازیکنان حرفه ای، امسال تیمی قدرتمند روانه مسابقات لیگ دسته اول والیبال ایران خواهد شد.

محمد صادق امیری همچنین اضافه کرد پنج بازیکن بومی در تیم امسال حضور خواهند داشت و در پی اضافه کردن چهار بازیکن سوپرلیگی دیگر هستیم که به خاطر نام مهاباد و هواداران پرشورش آمادگی خود را برای حضور در تیم اعلام کردند اما تا بودجه تیم کاملا مشخص نشود حضور این عزیزان منوط به این شرایط خواهد بود و رایزنی های اولیه کاملا مثبت بوده است.

وی در خصوص اولین بازی تیم مهابادی خاطرنشان کرد، تیم حریف هم همچون تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در لحظات پایانی تصمیم به حضور گرفته و البته حضور آنها در لیگ هنوز هم کاملا مشخص نیست، به هر حال ما تمرینات خود را آغاز کرده ایم و حضور بازیکنان حرفه ای و با تجربه به همانگی بیشتر تیم در روزهای آینده کمک شایانی خواهد کرد.

شایان ذکر است در تمرین شامگاه دوازدهم آبان، تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد در حضور نزدیک به 150هوادار اولین تمرین خود را با شرکت بازیکنان غیربومی برگزار کرد تا برای برگزاری دیدار خانگی خود در تاریخ 19 آبانماه برابر تیمی از قزوین به آمادگی دست یابند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

5
2
پاسخ به این اظهارنظر

عرفان ۱۳۹۵/۸/۱۴
درود بر آقای کتانی.به امید خدا امسال والیبال فرمانداری نتایج بهتری می گیره
4
1
پاسخ به این اظهارنظر

وریا ۱۳۹۵/۸/۱۳
واقعا از اقای صادق امیری تشکر میکنیم . ب خاطر این همه تلاشی که برای مهاباد کرده . سپاس
5
1
پاسخ به این اظهارنظر

ارام ۱۳۹۵/۸/۱۳
تیمی خومان خوش دە وی
4
1
پاسخ به این اظهارنظر

فردین محمودی ۱۳۹۵/۸/۱۳
انشاءالله مثل دوره های گذشته امسال هم پشتیبانی و حمایت خود رو نسبت به جوانان بومی و غیر بومی تیم شهرمان رو با اومدن به استادیوم نشان خواهیم داد
4
1
پاسخ به این اظهارنظر

چالاك ۱۳۹۵/۸/۱۳
Oبژي مهاباد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد