تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور ساعت ۱۹:۵ بازدید: 292      نظرات: 0      کد مطلب: 11603

افتتاح 30 طرح با اعتبار 83 میلیارد تومان در بخش مرکزی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بخشدار بخش مرکزی مهاباد از افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن 30 طرح با اعتباری بالغ بر 83 میلیارد تومان خبر داد.

سلیمان پاکزاد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از مجموع 38 پروژه اعلامی قابل افتتاح شهرستان مهاباد در هفته دولت تعداد 30 پروژه در بخش مرکزی مهاباد واقع گردیده است.

 

وی افزود: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف خدمات ، کشاورزی، عمران، تولید و آموزش به بهره‌برداری می‌رسند.

پاکزاد با اشاره به گازرسانی به 10 روستای این بخش اظهار کرد: روستاهای زگ‌دراو ،برده میش، قره‌بلاغ، کپه کند، دوستالی، قجی آباد، گاپیس، قره داغ، گابازله، کیک آباد با اعتباری نزدیک به 40 میلیارد تومان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند و نزدیک 5 هزار نفر در قالب یک هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

وی افزود: پروژه آبیاری تحت فشار تجمیعی روستاهای دریاس و توت آغاج نیز با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد در سطح  341 هکتار افتتاح می‌شود.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهاباد با بیان اینکه آسفالت معابر روستایی در اولویت قرار دارد اظهار کرد: پروژه زیرسازی و آسفالت معابر 8 روستا شامل کوسه کهریز، خورخوره، لج، دارلک، گردیعقوب، داشخانه، خاتون‌باغ و گرده‌رش با مساحت 85 هزار متر مربع  با اعتبار بالغ بر 40 میلیارد تومان که از محل اعتبارات قیر یارانه‌ای با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری در این ایام افتتاح خواهد شد.

سلیمان پاکزاد در پایان مجموع کل اعتبار هزینه شده برای پروژه های قابل افتتاح بخش مرکزی مهاباد را 83 میلیارد اعلام کرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد