تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور ساعت ۱۸:۲۴ بازدید: 451      نظرات: 0      کد مطلب: 11602

40 طرح در هفته دولت در مهاباد افتتاح و به بهره برداری می‌رسد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد از افتتاح 40 طرح عمرانی، صنعتی و خدماتی در شهرستان مهاباد خبر داد.

ایرج شجاعی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال در هفته دولت 38 طرح عمرانی بهمراه 2 طرح کلان ملی با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان در این شهرستان با حضور مقامات کشوری و استانی کلنگ زنی، افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: مجموع اعتبارات پروژه‌های شهری بالغ بر 14 میلیارد تومان و در روستاها بالغ بر 86 میلیارد تومان است که با احتساب 2 طرح کلان ملی مجموع اعتبارات طرح‌ها در هفته دولت به به بیش 200 میلیارد تومان می‌رسد.

شجاعی تصریح کرد: اعتبار پیش بینی شده برای مجتمع 141 واحدی آبرسانی به روستاهای شهرستان بیش از 200 میلیارد تومان است، همچنین تصفیه خانه شهرستان نیز با اعتباری بالغ 70 میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: بیش از 90 درصد طرح های امسال افتتاح و بهره برداری است و تنها 3 طرح کلنگ زنی می‌شود.

فرماندار مهاباد در ادامه گفت: این طرح‌ها شامل عمران، خدمات، صنعت و تولید و آسفالت معابر و گازرسانی روستایی است.

ایرج شجاعی در ادامه از تحولی بزرگ در گازرسانی به روستاهای شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: تا چند سال گذشته 35 درصد روستاهای شهرستان مهاباد از نعمت گاز برخوردار بودند ولی با اقدامات خوبی که در زمینه گازرسانی در سالجاری صورت گرفته نزدیک به 70 درصد روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند بود.

وی افزود: امسال در هفته دولت گازرسانی به 10 روستای شهرستان صورت می‌گیرد و نزدیک به هزار خانوار روستایی از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد