تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۹:۱۴ بازدید: 2882      نظرات: 8      کد مطلب: 11585
درخواست 300 معتمد، فعال مدنی و شهروند مهاباد از استاندار

حکم "فاتح" را امضا نکنید


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، 300 فعال مدنی، معتمد و شهروند مهابادی با امضای نامه‌ و درخواست از استاندار آذربایجان غربی خواستار عدم تایید حکم کامران فاتح به عنوان شهردار مهاباد هستند و همزمان از شورای اسلامی شهر مهاباد خواسته‌اند با ابطال مصوبه قبلی فردی دیگر را به عنوان شهردار معرفی نمایند.
 
متن نامه به شرح زیر است: 
 
سلام و تحیات 
 
همانگونه که استحضار دارید بیشتر از سه ماه است که شهرداری مهاباد توسط سرپرست اداره می‌شود و این شهر بدون شهردار است، البته منشاء این بلاتکلیفی را باید در مصوبه‌ی چند ماه پیش انتخاب شهردار جستجو کرد، قطعا موج مخالفت، بالاخص توسط افراد حقیقی و حقوقی، معتمدین، فعالان مدنی، سیاسی، سازمان‌های مردم نهاد در خارج از شورا و به موازات آن در داخل خود نهاد شورای شهر مهاباد، یکی از دلایل عمده‌ی این تاخیر است.
ما امضاء کنندگان این نامه با تحلیل اوضاع عمومی شهر و با اعمال وسواس و دقت در کارنامه‌ی عمومی و فنی و تخصصی آقای کامران فاتح در شهرداری پیرانشهر و به دنبال پرس و جو از معتمدین و فعالان سیاسی و مدنی آن شهرستان، با همه‌ی احترام به شخصیت حقیقی ایشان، به این نتیجه رسیده‌ایم که نامبرده گزینه‌ی مناسبی برای تصدیگری شهرداری مهاباد نیستند،
لذا از حضرتعالی استدعا داریم با ورود مدبرانه و موشکافانه به عواقب موضوع تنفیذ حکم شهردار منتخب مهاباد، ترتیبی اتخاذ گردد که شورای محترم شهر مهاباد با قید فوریت در مصوبه‌ی خود تجدید نظر نمایند تا خدای ناکرده شهر در دوساله‌ی عمر باقیمانده‌ی شوراها، دچار تشدید اختلافات داخلی و تقابل فرسایشی شهرداری و مردم نشود.
صدالبته مجددا تاکید می‌کنیم این مکاتبه، یک پیشنهاد کاربردی، سازنده و از سر دلسوزی و به مثابه‌ی یک فرصت می‌باشد که از برآیند خرد جمعی نشأت می‌گیرد و قطعا  به عنوان مداخله مردم در تعیین سرنوشت خود و شهرشان باید بعنوان فرصت تلقی شود. با توجه به انگیزه مدنی و خیرخواهانه نگارندگان این مرقومه، انتظار این است که  این پیشنهاد بعنوان همیاری  شورای شهر برداشت دیده شود. پیشاپیش از سعه‌ی صدر و همراهی و همدلی حضرتعالی سپاسگزاریم.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبدالرحمن ۱۳۹۸/۶/۲۳
یعنی در مهاباد انسان خادم ولایق وجود ندارد .به نظر اینجانب باید شوراهای محترم خودشان در بین افراد لایق وسالم مهاباد کسانی را که رشته تحصیلیشان وسابقه کارشان مناسب این شغل مهم است ، شناسایی نموده وبه آنها پیشنهاد شهردار شدن نمایند. گوهر را باید جستجو کرد.
3
1
پاسخ به این اظهارنظر

احمدریواز ۱۳۹۸/۵/۲۹
اگرخوب وشایسته بود درشهرخودش خادم بود
3
1
پاسخ به این اظهارنظر

عزیز انتظار ۱۳۹۸/۵/۲۹
با نظر شما ۳۰۰ معتمد شهرستان مهاباد موافق هستم.
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

عثمان ۱۳۹۸/۵/۲۹
کار بسیار خوبی کردید اگه بدرد می خورد تو شهر پیرانشهر باقی می موند
2
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۵/۲۹
جای بسی تاسف است که شورای شهر مهاباد منافع خویش رابر خرد جمعی ترجیع داده و آقای فاتح را که کارنامه ی بسیار نامطلوبی در زمان تصدی شهرداری پیرانشهر ازایشان شاهد بودیم را انتخاب نموده است یادآوری کنم که بنده ساکن پیرانشهر میباشم و باید ازاین گزینش خوشحال میشدم ولی متاسفانه عملکردشان در شهرداری اصلا قابل توصیف نبوده ونیست
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

محمدی ۱۳۹۸/۵/۲۹
کامران فاتع به هیچ دردی نمیخورد پیرانشهر را هم ویران کرد
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان خدنگ ۱۳۹۸/۵/۲۸
به نظر بنده واکثریت قریب به اتفاق اهالی مهاباد باید به این انتخاب جناب شهردار پیشنهادی توسط شورای مهاباد تبریک گفت که علیرغم پروند های انچنانی جناب فاتح در پیرانشهر اقایان شورای مهاباد چنین فردی را برای شهرداری مهاباد مناسب دانسته وایشانرا به استانداری جهت صدور حکم معرفی کرده اند از اهالی محترم شهرمان هم باید تشکر کرد که چنین شورایی جهت شهرمان انتخاب نموده اند.
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

عباس‌نژاد ۱۳۹۸/۵/۲۸
استانداری که داعیه‌ی فساد ستیزی دارد بسم الله....

نظر خود را براي ما ارسال كنيد