تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۳:۱۳ بازدید: 492      نظرات: 0      کد مطلب: 11564

انتقاد فرماندار مهاباد از زیادەروی برخی مدیران در تشریفات اداری


به گزارش پایگاه خبری هاژه اولین جلسه کمیته برنامه ریزی مهاباد در سال 98 روز سه شنبه 22 مرداد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
ایرج شجاعی فرماندار مهاباد در این جلسه گفت: از محل تملک دارایی ها 60 میلیارد تومان به شهرستان مهاباد اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته 12 میلیارد تومان افزایش یافته است.
شجاعی افزود: روسای ادارات برای جذب اعتبارات بیشتر از قدرت چانه زنی خود با ادارات کل استفاده کنند، از سوی دیگر به درازا کشیدن تشریفات اداری در اجرای پروژه ها بیشتر اوقات سبب افزایش هزینه های ناشی از تورم خواهد شد که اگر مدیران ادارات خارج از بعضی چهارچوب ها و با انعطاف بیشتر به اجرای پروژه بپردازند از بسیاری از این هزینه ها کاسته خواهد شد.
دبیر کمیته توسعه و برنامه ریزی مهاباد نیز در این جلسه گفت: تخصیص اعتبارات تملک دارایی در شورای برنامه‌ریزی توسعه آذربایجان‌غربی بر اساس سهم جمعیتی و شاخص‌های توسعه ‌یافتگی هر شهرستان در نظر گرفته شده است.
پیام صحت افزود: کل اعتبار تملک دارایی استان 900 میلیارد تومان است که سال گذشته 234 پروژه شامل 110 طرح احداث، 31 طرح توسعه، 78 طرح تعمیر، 8 طرح خدماتی و 4 طرح مطالعه با اعتبار ۴۸ میلیارد تومان از محل تملک و دارایی در مهاباد اجرا شده که ۴۹ درصد این مبلغ تاکنون اختصاص یافته است.
در ادامه جلسه کمیته برنامه ریزی روسای ادارات و ارگان‌های گوناگون شهرستان مهاباد به بررسی بندها و فصل های مختلف اعتبارات در نظر گرفته شده پرداخته و خواسته های خود در خصوص کمبود اعتبارات در نظر گرفته شده تقدیم دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کردند.
 
 
 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد