تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۸:۱ بازدید: 442      نظرات: 0      کد مطلب: 11560
رصد اخبار از فضای مجازی جایگزین رسانه‌های خارجی

برگزاری رزمایش امنیت و آرامش 3 در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در نشست با خبرنگاران از جایگزینی فضای مجازی و رسانه‌های شهرستان برای رصد اخبار و اطلاعات بجای رسانه‌های خارجی خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان در این نشست با بیان اینکه بیشتر شهروندان از فضای مجازی برای رصد اخبار و اطلاعات استفاده می‌کنند اظهار کرد: مردم رصد اخبار  از طریق فضای مجازی و رسانه‌های قدرتمند شهرستان را جایگزین رسانه‌های خارجی کرده اند.

وی افزود: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم است و این امر در سایه ارتباط مستقیم با خبرنگاران و ارائه گزارش و عملکردهای این ارگان در شهرستان و منطقه به‌وجود می‌آید.

ظهیریان با تاکید بر حفظ امنیت عمومی در شهرستان مهاباد تصریح کرد: نیروی انتظامی در سطح استان و کشور رتبه دوم رضایتمندی را در دربین سایر دستگاهها کسب کرده چراکه بعد از آموزش و پرورش بیشترین ارتباط را با شهروندان دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از برگزاری رزمایش امنیت و آرامش 3 خبر داد و گفت: این مانور فراد چهارشنبه 23 مرداد توسط نیروی انتظامی شهرستان با همکاری ادارات و ارگان‌های شهرستان مهاباد از ساعت 7.30 صبح الی 9.30 بمدت 2 ساعت برگزار می‌شود.

سرهنگ ظهیریان افزود: این رزمایش با هدف ارتقای آمادگی نیروهای انتظامی و امدادی شهرستان صورت می‌گیرد.

در پایان این نشست از رسانه‌های شهرستان مهاباد تقدیر به عمل آمد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد