تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۱:۲۵ بازدید: 696      نظرات: 0      کد مطلب: 11557

زرینه رود بازهم قربانی گرفت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات‌ ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: یک جوان ۳۲ ساله در زرینه‌رود این شهرستان غرق شد.
علی مولایی اظهار داشت: این جوان روز گذشته به همراه خانواده خود برای گردش به حاشیه زرینه‌رود رفته بود که هنگام شنا بر اثر بی احتیاطی و آشنا نبودن به فنون شنا در داخل رودخانه غرق شد.
وی با بیان اینکه این حادثه در کوی رابری و حوالی محور سرچم - میاندوآب روی داده بود، افزود: ماموران آتش‌نشانی پس از کسب اطلاع بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب بیان کرد: تیم جست و جو، جسد این فرد را پس از نیم ساعت تلاش از آب بیرون کشیدند.
مولایی با تاکید بر اینکه شهروندان خطر شنا در رودخانه‌ها، سدها و کانال های آب را جدی بگیرند، گفت: با وجود هشدارهای ارائه شده بسیاری از مردم به ویژه نوجوانان و جوانان علاقه‌مند، به تفریح و شنا در رودخانه‌ها و سدها روی می‌آورند که موجب حوادث غیر قابل جبران می‌شود.  
‌وی از خانواده‌ها درخواست کرد تا با توجه به وقوع حوادث متعدد غرق شدگی در فصل تابستان بیشتر مواظب فرزندان خود باشند و آنان را از شنا کردن در رودخانه‌ها با عمق زیاد آب، سدها و کانال های آب منع کنند.
طی یک  هفته گذشته سه نفر در رودخانه‌های زرینه‌رود و سیمینه‌رود میاندوآب غرق شدند.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد