تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۹:۵۷ بازدید: 685      نظرات: 0      کد مطلب: 11540

پیام رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد به مناسبت روز خبرنگار


به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، سیامند جوانبخت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد با انتشار پیامی این روز را بر خبرنگاران و تلاشگران عرصه مطبوعات تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

17 مرداد به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش‌های بی وقفه و مجاهدت‌های بی دریغ و بی منت خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار و بینای جامعه‌اند. خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسووليت، تعهد، دلسوزی و وظيفه‌اند، خبرنگاران وجدان بيدار جامعه جهانی و تصويرگر زمان خويشند، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي می‌كنند و در سلامت فرهنگی و فكری هر جامعه‌ای، نقش بسزایی داشته و در بصیرت بخشی و توسعه اجتماعی منشاء خدمات بزرگی هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی و سایر شهیدان عرصه اطلاع رسانی و تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و رویدادها جامعه قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای شهرستان مهاباد، که  آگاهی را حق مردم می‌دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه‌ی هم‌نوعان خود خستگی‌ناپذیر و پر تلاش می‌کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در بذل توجهات حضرت حق را خواستارم.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد