تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۳:۳۹ بازدید: 1743      نظرات: 6      کد مطلب: 11531

کشتار بی‌رحمانەی سگ‌های بی‌سرپرست در مهاباد


به گزارش هاژه، صبحگاه روز سه شنبه ۱۵ مردادماه، پارک باغ میکاییل مهاباد شاهد صحنه دردناک مرگ دسته‌جمعی سگ‌های بی‌سرپرست بود.
کامیار شیخ آقایی بازرس انجمن خیریه حیوانات ژین در گفتگو با هاژه ضمن اظهار تاسف از این حادثه گفت: ظاهرا این سگ‌ها با خوراندن مواد غذایی آغشته به سم مسموم و تلف شده‌اند.
عامل یا عاملین این حادثه مشخص نیست و در روزهای گذشته نیز مراجع قضایی ضمن هشدار به شهرداری مهاباد هرگونه کشتار سگ‌های بی‌سرپرست در سطح شهر را صراحتا جرم اعلام کرده‌ بود.
مسوول پسماند شهری‌ شهرداری مهاباد که قانونا مسوولیت جمع آوری‌‌ و کنترل حیوانات ناقل بیماری‌ را در سطح شهر بر عهده دارد به هاژه گفت: ضمن محکومیت این حادثه، پیگیری این موضوع را از مراجع قضایی برای خود محفوظ می‌دانیم.
امیر شیخ آقایی افزود: ممکن است افرادی بە منظور ایجاد بدبینی نسبت به شهرداری دست به چنین اقدام زده باشند.
به گزارش هاژه، در این اقدام بی‌رحمانه تعداد 10 سگ‌ بی‌سرپرست تلف شدند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۵/۱۵
از مقامهای مسئول می خواهیم هر زودتر نسبت به برکناری اعضای شورای شهر وشهرداری مهاباد اقدام نمایند کسی که نتواند محیط زیست را نگهداری کنند چطور می توانند شهر مهاباد را اداره نمایند
3
1
پاسخ به این اظهارنظر

پژمان علی پور ۱۳۹۸/۵/۱۵
امروز شاهد تلخ ترین و وحشتناک ترین صحنه در طول این چند سالی که هر صبح به باغ میکاییل می روم بودم...تصویری دردناک را از نزدیک شاهد بودم....بالاخص که در بین این چند سگ تعدادی توله سگ هم بود که هر صبح شاهد بازیگوشی های زیبایشان بودم...بر مسببان این کار لعنت باد...
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۵/۱۵
سلام به نظر من سگها در سطح شهر مزاحمتی زیادی ایجاد کرده اند شهرداری بایستی نسبت به حیوانات احساس مسولیت کند و این عمل مسمومیت برای ان بی زبانها کار غیر معقول ودوراز انسانیت میباشد
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۵/۱۵
لطف کنید اعلام فرمایید شب هنگام از ترس این حیوانات کسی جرات خروج از خانه خودرا ندارد لذا دستشان درد نکند .کسانی که سنگ سینه میزنند پیشنهادم این است آن سگها را به خانه هایخود ببرند تا کشته نشوند.(امنیت شهروندان واقعا در خطراست.)
1
3
پاسخ به این اظهارنظر

حسین ۱۳۹۸/۵/۱۵
آخه کشتن حیوانات چیه بخدا گناه کبیره واین گناه مطمعنم دیر یازود به خودش بر میگره چوب خدا صدا ندارد۰
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیدامید ۱۳۹۸/۵/۱۵
ناراحت کننده هست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد