تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۰:۱۵ بازدید: 701      نظرات: 0      کد مطلب: 11527

ساماندهی محوطه حیاط بیمارستان آغاز شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد از آغاز ساماندهی محوطه حیاط بیمارستان خبر داد.

دکتر امیر بهزاد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بزودی 60 تن قیر از استانداری جهت آسفالت محوطه بیمارستان مهاباد در اختیار شبکه بهداشت و درمان این شهرستان قرار می گیرد.

وی افزود: برای اولین بار در استان صدور مجوز قیمت پایه برای واگذاری پارکینگ بیمارستان توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی جهت ساماندهی محوطه این مرکز صادر شده و در آینده نزدیک مزایده آن برگزار می‌شود.

بهزاد تصریح کرد: در فازهای بعد از ساماندهی  پارکینگ بیمارستان از طریق واگذاری به بخش خصوصی، اقدامات دیگری شامل نصب آب نما، آلاچیق و محل استقرار همراهان بیماران انجام می شود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد با اشاره به تلاش همه جانبه خیرین و مسوولان در جهت رفع مشکلات اظهار کرد: یکی از خیرین شهرستان مهاباد جهت آماده سازی محوطه حیاط بیمارستان اعلام آمادگی کرده که با تحویل قیر مصرفی عملیات آسفالت محوطه را آغاز می نماید، همچنین با همکاری شهرداری هرس کردن درختان و آماده سازی برای اجرای بتن پلاک و آسفالت صورت گرفته است.

وی افزود: برای آماده سازی محوطه حیاط بیمارستان تاکنون بیش از 40 میلیون تومان از طریق واریز به حساب شورای خیرین سلامت، 10 تن بتن آماده، بیش از 200 گونی سیمان، سنگ و ... جهت استاندارد سازی محوطه حیاط بیمارستان، خیابان بندی، ترافیک و جدول بندی خیابان جهت راهنمایی ارباب رجوع، توسط خیرین شهرستان مهاباد اهدا شده است.

بهزاد که برای پیگیری تخصیص قیر رایگان در مرکز استان حضور داشت تصریح کرد: در تلاش هستیم هرچه سریعتر عملیات آسفالت محوطه اجرا شود ولی در صورت عدم تخصیص قیر رایگان عملیات لگه‌گیری و ترمیم آنرا به عنوان برنامه دوم در نظر گرفته ایم.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد